Dnes je sobota 4. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Spolupodílejte se na akčním plánu rozvoje města Dobříše

přidáno: 22. 05. 2018

Do neděle 10. června můžete elektronicky vyplnit dotazník, který slouží k připravovanému akčnímu plánu našeho města. Na jaké adrese dotazník vyplnit a můžete ho podat i v papírové formě? Vše potřebné se dozvíte v článku.

Město Dobříš připravuje akční plán na roky 2019 – 2020, v němž budou zařazeny konkrétní projekty a činnosti, které budou v uvedených letech realizovány. V návaznosti na stav připravenosti projektů, na podněty z únorového veřejného fóra a na doporučení pracovních skupin k akčnímu plánu, které se sešly 25. dubna 2018, byl připraven návrh možných projektů. Prosíme o vaše vyjádření k potřebnosti a důležitosti uvedených projektů. Výsledek šetření bude sloužit jako podklad pro výběr prioritních projektů z hlediska financování (naléhavost investice, časová důležitost investice). Můžete doplnit i vlastní návrhy významnějších projektů a činností do akčního plánu.

Vyplňte dotazník

Nejjednodušší vyplnění dotazníku je elektronicky na internetové stránce. Elektronický formulář lze využít, i když má vaše domácnost více členů a bude zpřístupněn až do neděle 10. června. Další papírové dotazníky si můžete vyzvednout na sběrných místech umístěných na následujících místech s možností odevzdání však pouze do této neděle 27. května: podatelna Městského úřadu Dobříš, Infocentrum Dobříš, Městská knihovna Dobříš, Středisko zdraví, RC Dobříšek, Skřítkov – dětský svět zábavy.

Případné dotazy směřujte na krutova@mestodobris.cz, které poté budou předány zpracovateli „Akčního plánu rozvoje města Dobříše na roky  2019 – 2020“, společnosti GaREP, spol. s.r.o.

Projekt Efektivní správa Zdravého města Dobříš, reg. č.: CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_033/0002924

autor článku: Šárka Krůtová | Město Dobříš