Dnes je úterý 18. únor, svátek má Gizela.

Z našeho města

ZŠ TRNKA vás zve na Rodičovskou kavárnu v knihovně

přidáno: 16. 11. 2015

Nově vznikající soukromá škola ZŠ TRNKA už připravila několik akcí pro rodiče s dětmi. A listopad nebude výjimkou - tuto středu 18. listopadu se pro vás chystá Rodičovská kavárna v Městské knihovně Dobříš. Na co se můžete během večera těšit a co to vůbec rodičovská kavárna je?

Budoucí dobříšská soukromá škola ZŠ TRNKA přichystala za posledních pár měsíců hned dvě vydařené akce pro rodiče s dětmi - diskuzní večer a Dílnu čtení, kde vysvětlila, jak bude právě vznikající škola vypadat a jaký styl výuky žákům nabídne.

Už tuto středu 18. listopadu 2015 od 19.00 hodin se pak můžete těšit na v pořadí třetí setkání s názvem Rodičovská kavárna. Hostem večera bude Kateřina Círová, která v pražské Základní škole Kunratice založila vlastní rodičovské kavárny a která se s návštěvníky večera podělí o své zkušenosti.

Rodičovská kavárna má za cíl komunikovat s rodiči žáků a umožnit jim tak nahlédnout přímo do aktuálního dění ve škole. Zajímá vás, jak taková akce může vypadat? Tak se přijďte podívat do Městské knihovny Dobříš od 19.00 do 21.00 hodin na Rodičovskou kavárnu, na kterou vás srdečně zve přípravný tým ZŠ TRNKA.

Slyšeli jste už o budoucí škole ZŠ TRNKA? Rozhovor se zakládajícími členkami najdete na našich stránkách.

autor článku: redakce DA