Dnes je sobota 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Zprávičky z anglické školičky

přidáno: 28. 06. 2017

Jen pár dní a školní rok 2016/2017 je za námi. Naše školka funguje i o prázdninách, ale i tak v červnu proběhlo loučení. A s kým jsme se loučili? S našimi předškoláky. Pro paní učitelky je to smutná chvíle. Ale když vidí, jak z dětiček, vyrostli během těch pár let rozumní malí človíčci, tak slzičky jsou, ale radosti

Skákací hrad a barevný svět kolem nás

Každý měsíc se věnujeme různým aktivitám. Červen začal oslavou a skákacím hradem. Další týden, byl ve znamení pozorování, pozorovali jsme přírodu kolem nás. Barevný svět motýlků - MOTÝLCI A JEJICH BARVY. Už víme, jak se „rodí“ motýl.

První pomoc a výlet

Nejen v létě, může dojít k různým zraněním a tak je fajn, když víme o tom, jak můžeme pomoci. Když nestačí pouze náplast, kam můžeme zavolat a jak se různým nepříjemnostem vyvarovat. A samozřejmě jsme byli na výletě s tématem staré pověsti české, přeci jen se musíme vzdělávat a jak jinak než hrou.

Slavnost a pasování předškoláků

O loučení s předškoláky tu už řeč byla, proběhla zahradní slavnost s jejich pasováním. Ještě nás čeká šmoulí den v modrých maskách s modrým pohoštěním, vše se zbarví do modra.

Co bude o prázdninách?

Během letních prázdnin budou probíhat příměstské tábory nejen pro školkové děti (2 – 7 let). Program je koncipován do týdenních turnusů a každý je tématicky zaměřen. Společně plánujeme celou řadu aktivit a výletů. Více se dozvíte na našich stránkách www.soukromaskolkadobris.cz.

autor článku: Lenka Housková | Česko-anglická školka a jesle Dobříš