Dnes je sobota 14. prosinec, svátek má Lýdie.

Z našeho města

Příměstské tábory pro děti od 2 do 7 let

přidáno: 09. 05. 2017

Mamííí, já chci být indián, jezdit na koni a spát v teepee… chci být rytířem nebo princeznou, tancovat na bále…. nebo být pirátem a hledat poklad… Také dost často od svých dětí slyšíte nesplnitelná až bláznivá přání? U nás ve školce se v létě budou dít zázraky. Připravili jsme na léto zábavný program, který sny promění ve skutečnost a díky dětské fantazii vykouzlí nezapomenutelné zážitky.

Léto ve školce/příměstské tábory Dobříš

Jak se říká, štěstí přeje připraveným a už je opravdu nejvyšší čas mít na léto plán. Tedy především pro ty, kdo mají děti. Ať už máte hlídací babičky, dědečky, tetičky nebo ne, je fajn, když děti tráví čas v kolektivu dětí. Ale nejde jen o to být v dětském kolektivu, ale také dobře se bavit, něco se naučit, poznávat a objevovat nové každý den.

Jaké bude léto v naší školce?

Léto je doba, kdy k nám chodí mimoškolkové děti, starší sourozenci našich dětiček a děti, co k nám už chodily.

Letní prázdniny jsou rozděleny do tematických týdnů/turnusů. Program je celodenní od 7:00 do 16:50 hodin, týdenní turnusy začínají od 10.7. do 18.8.

Program je opravdu nabitý a možná bude ještě zajímavější.

Díky naší zahradě máme více možností děti zabavit, určitě bude skákací hrad, plánujeme v kovbojských turnusech projížďky na koni a teepee.

Program letních týdnů

Už první 2 týdny se děti mohou těšit na hledání pokladu. Budeme si hrát na piráty, vyjedeme na moře a zažijeme velkééé dobrodružství.

Další dva týdny budeme kromě jiného vyrábět lapač snů, aby nás zlí duchové nerušili ze spánku. Půjdeme stezku odvahy a pomalujeme si obličej i tělo válečnými barvami.

Poslední dva týdny si budeme hrát na princezny a rytíře, pojedeme na výlet a zjistíme, že dobro v pohádkách vítězí nad zlem nebo, že si máme pomáhat…


Celý program jednotlivých týdnů najdete na našich stránkách, spolu s dalšími informacemi. Pokud nepotřebujete hlídání dětí každý den, je možné zapsat dítě jen na některé dny v týdnu.

www.anglickaskolka-dobris.cz

autor článku: Lenka Housková