Dnes je středa 18. září, svátek má Kryštof.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Děti zdraví z dobříšské anglické školky

přidáno: 03. 05. 2018

Zápisy do mateřských škol jsou v plném proudu. My vám tak přinášíme další zážitky z jedné z nich, tentokrát z dobříšské anglické školky.

Pojďme se podívat, jak si jarní dny užívají děti v anglické školce Dobříš. Tak jako každý měsíc i duben měl v anglické školce své téma, tentokrát ve znamení ochrany prostředí, protože právě v dubnu je oslavován Den Země. Věděli jste, že starat se o okolí je prospěšné? My ve školce už to víme… Povídali jsme si o úklidu a třídění odpadu, jak je to důležité pro nás a pro budoucí život na Zemi. Už víme, na co slouží kontejnery, a jaký odpad do jaké barvičky patří.

Poznání, výlety a ještě mnoho dalšího...

Další zábava a poznání přišlo s novým ročním obdobím. S jarem se probouzí příroda a přichází na svět mláďátka. Jeden den ve školce jsme měli milou návštěvu a viděli jsme např. i líhnutí kuřátka nebo slepičky. Jaro jsme i hezky přivítali výletem. Čechova Stodola nikdy nezklame.

Angličtina nesmí chybět

I v dubnu jsme měli zábavné hodiny angličtiny, lámali jsem si jazyk na logopedii a naši předškoláci měli svoji přípravu, do které jim my malí nemluvíme, i když bychom rádi.

Ale i tak to není vše, nesmíme zapomenout na divadlo, zašli jsme do Kulturního domu v Dobříši a to hned dvakrát.

Letní tábory pro nejmenší

I do naší školky můžete přijít se svými dětmi na zápis, a pokud ještě stále nevíte, co s dětmi podniknout v létě, koukněte na letní program příměstské tábory Dobříš aneb Léto ve školce.

autor článku: Redakce DA a Lenka Housková