Dnes je sobota 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Pátrá se po loňských vítězkách pochodu 10 Hospod Dobříšskem

přidáno: 04. 04. 2016

Dvě sympatické chodkyně Ivanka a Ivanka se staly v minulém roce vítězkami pochodu 10 Hospod Dobříšskem, načež dámy získaly putovní pohár v podobě skleněné boty. Letos se chystá druhý ročník toho pochodu, kdy se celé vybrané startovné věnuje dětskému domovu Pepa v Příbrami a pořadatelé nutně potřebují vaši pomoc!

Organizátoři nemají na loňské vítězky žádný kontakt a nemohou se s nimi spojit a domluvit se na předání putovního poháru. Proto vyzíváme všechny čtenáře, aby tento příspěvek co nejvíce sdíleli a šířili a pořadatelům se díky tomu ozvaly loňské vítězky, nebo někdo, kdo je zná a má na ně kontakt. Kdo pomůže k dohledání loňských vítězek, získá od pořadatelů volné startovné a konzumaci v první restauraci zdarma. V pořadí 2. ročník pochodu se koná 28. května, který startuje v Hospůdce na hřišti MFK Dobříš v 11.00 hodin. Startovné je minimálně 100 Kč. Pochod povede po předem určené trase a v jeho rámci navštíví účastníci celkem deset restauračních zařízeních na Dobříšsku. „Věříme, že připijeme dobré věci a vybere se letos pro dětský domov ještě více peněz, které paní Splitková (ředitelka DD Pepa) promění v dětskou radost.“ 

Pravidla pochodu jsou následující: na každé zastávce musí ženy vypít malé pivo nebo panáka a muži velké pivo či panáka, za což od obsluhy získají razítko a mohou pokračovat v trase dál. První skupina, či jedinec získá v cíli onen putovní pohár, po kterém v tuto chvíli vyhlašujeme pátrání a prosíme vás o pomoc! Všichni ostatní získají spousty nezapomenutelných zážitků a zjistí, že se jejich hranice dají posunout ještě minimálně o jednu hospodu dál.

autor článku: Organizátoři akce 10 Hospod Dobříšskem