Dnes je středa 22. leden, svátek má Slavomír.

Z našeho města

Bude letos zimní stadion v Dobříši otevřen?

přidáno: 03. 12. 2018

Informace, která zajímá nejen všechny sportovní nadšence zimního sportu. Budou moci v letošním roce bruslaři vyjet na zimní stadion v Dobříši? Jak to se zimním stadionem v současné chvíli vypadá, se dozvíte v dnešním článku.

V minulých letech se dobříšský zimní stadion těšil velké návštěvnosti, a tak po prvních letošních mrazících padá často otázka, zdali bude zimní stadion otevřen i v letošním roce.

Bude stadion otevřen?

V minulém roce byl zimní stadion otevřen v polovině prosince, konkrétně 13. prosince. A radost uděláme všem, kteří si už doma své brusle připravili a pečlivě nabrousili, protože zimní stadion v Dobříši by měl být, pokud vše dopadne v pořádku, i v letošním roce otevřen!

 

A takhle se bruslilo první otevřený den v minulém roce

Kdy budeme moci vyjet na led?

V současnosti na přípravách a potřebné technologii pracuje servisní firma. „Musíme počkat na vyjádření servisní firmy, zda se opravdu podaří zimní stadion otevřít. Jinak se zahájením provozu by se počítalo dle klimatických podmínek přibližně okolo 21. 12. 2018, pokud vše dobře dopadne,“ upřesňuje Pavel Bauer za správu nemovitostí Dokas.

My vás samozřejmě budeme informovat, až budou známy přesnější informace ohledně potvrzení a otevření stadionu.

autor článku: Kamila Paulová