Dnes je středa 12. prosinec, svátek má Simona.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Zapojte se do akce Zdravé a aktivní odpoledne v Dobříši

přidáno: 31. 08. 2017

Ve středu 4. října 2017 se uskuteční oblíbená akce s názvem Zdravé a aktivní odpoledne v Dobříši. Pro letošní rok se však mění místo jeho konání a poprvé se tak plánovaný program odehraje v KD Dobříš a jeho přilehlém okolí. Na akci se právě teď můžete přihlásit, abyste se mohli prezentovat se svou činností, produkty nebo programem.

VÝZVA pro všechny zájemce k účasti na akci

Jste příspěvková organizace, nezisková organizace, spolek, podnikatel, živnostník, jednotlivec z Dobříše či blízkého okolí? Máte zájem se prezentovat nebo můžete nabídnout služby, výrobky nebo program pro návštěvníky této akce? Neváhejte a přihlaste se do středy 6. září 2017 do 15:00 hod. na e-mail: krutova@mestodobris.cz.

INFORMACE k akci

Zdravé a aktivní odpoledne v Dobříši se bude konat ve středu 4. září 2017 od 15:00 do 18:00 hod. v prostorách Kulturního Domu Dobříš a jeho přilehlém prostranství.

Tématem akce je zdravý životní styl ve všech podobách (stravování a pitný režim, pohyb, volný čas, odpočinek a relaxace, zvládání stresu, duševní oblast, ...).

Využijte možnost zdarma se ukázat, rozšířit své pole působnosti, udělat si reklamu a získat nové příznivce nebo klienty či zákazníky. PŘIHLÁŠKU ke stažení naleznete ZDE na internetových stránkách města. 

autor článku: Šárka Krůtová, DiS., koordinátor za Zdravé město a MA 21