Dnes je úterý 19. únor, svátek má Patrik.

Z našeho města
Menubox
Restbox

VIDEO: Jaký projekt z deseti priorit zastupitelstvo města podpoří?

přidáno: 22. 05. 2018

Z deseti formulovaných priorit, které byly vybrány nejen v rámci akce Veřejného fóra, ale také z následné anketě, má zastupitelstvo města za cíl vybrat jeden projekt, který bude spolufinancován částkou. O jakou výši částky se konkrétně jedná? A co se uskuteční s dalšími devíti projekty, budou nějakým způsobem také řešeny?

Na Veřejném fóru Zdravého města Dobříš konaném 7. února byly veřejností naformulovány nejpalčivější problémy v jednotlivých oblastech rozvoje města tak, jak je vnímají sami občané našeho města. Na veřejném projednání se sešlo přibližně 60 účastníků. U osmi diskusních stolů se sešli občané, aby svými návrhy a hlasováním pomohli vybrat deset nejvýznamnějších priorit či problémů města.

Ve městě probíhala i anketa

Problémy formulované v rámci veřejného projednání byly ověřeny v následné anketě. Anketa probíhala ve městě od 19. února do 23. března a to jak v elektronické, tak i v tištěné podobě.

Na vybranou prioritu bude vynaložena částka 150.000 Kč

Výsledky již byly představeny, jak veřejnosti, tak i zastupitelstvu města, které má za cíl jednu prioritu vybrat a zároveň určit, kde bude částka 150.000 Kč vynaložena. Další veřejné fórum města by se mělo uspořádat v období následujícího jednoho či dvou let.

Za jakým účelem bylo Veřejné fórum pořádáno a kdo stál za jeho organizováním? Podívejte se ve videu:

autor článku: Reportérka Kamila Paulová a kameraman Jaroslav Hájek