Dnes je čtvrtek 8. červen, svátek má Medard,
je Mezinárodní den oceánů.

hudební festival Dobříš

Středisko zdraví Dobříš: Nová ordinace praktické lékařky MUDr. Hronzové

přidáno: 19. 01. 2022

Dobříšské Středisko zdraví v listopadu 2021 zprovoznilo novou ordinaci v přízemí budovy, ve které ordinuje MUDr. Andrea Hronzová a právě nyní nabírá své nové pacienty.

Nový prostor ordinace praktického lékaře pro dospělé vznikl rekonstrukcí prostoru v přízemí budovy Střediska zdraví Dobříš. Tato nová ordinace pod označením ICP 30502024 se nachází vpravo od vchodu a vznikla rozšířením bývalé účtárny. Veškeré prostředky na tuto rekonstrukci poskytlo město Dobříš, které je také majitelem budovy.

„Za tuto rekonstrukci patří velké díky vedení města Dobříš, stejně jako Ing. Arch. Tereze Fričové, která uchopila zpracování projektu velmi citlivě. Kus práce zde odvel také pan Václav Vetchý, který se po celou dobu staral o koordinaci prací a sám také na rekonstrukci pracoval. Rád bych poděkoval také paní Gabriele Safinové a Janě Fišerové, které při vyklízení prostor účtárny skartovaly nebo archivovaly doslova tuny starých materiálů,“ uvedl jednatel Střediska zdraví Dobříš Ing. Petr Soudský.

Nová ordinace funguje praktická lékařka MUDr. Andrea Hronzová

Nová ordinace praktického lékaře byla zprovozněna 8. listopadu 2021 a od té doby se do péče MUDr. Andrei Hronzové hlásí stále více pacientů.

Ordinace zatím ordinuje pouze 3 dny v týdnu

MUDr. Andrea Hronzová je zatím k dispozici od pondělí do středy vždy od 8:30 do 11:00 hod.

„Ordinační hodiny však budou v průběhu roku rozšiřovány úměrně narůstajícímu počtu registrovaných pacientů,“ dodal k provozu nové ordinace jednatel Střediska zdraví Dobříš.

Další informace o provozu ordinace najdete na webu polikliniky www.strediskozdravi.cz či na facebookovém profilu Středisko zdraví Dobříš.

K dispozici je vám také přímo lékařka MUDr. Andrea Hronzová na tel.: 318 542 508 či zdravotní sestra Bc. Zuzana Kremrová.

Vzhledem k tomu, že město Dobříš patří dlouhodobě k místům, kde chybí praktičtí lékaři. Nová ordinace tedy určitě nebude mít o pacienty nouzi. MUDr. Hronzová má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami a registrace nových pacientů stále probíhá.

Kromě nové ordinace bylo v loňském roce v budově Střediska zdraví Dobříš rekonstruováno také sociální zařízení a toalety v prostorách rehabilitace. Finanční prostředky na celkovou rekonstrukci nové ordinace i sociálního zařízení, která trvala od června do října loňského roku, byly vyčísleny na 730 000 Kč.

 

autor článku: redakce DA