Dnes je pondělí 20. květen, svátek má Zbyšek.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Dobříš získala 3. místo v soutěži Zlatý erb o nejlepší webové stránky

přidáno: 12. 03. 2018

Na slavnostním ceremoniálu dne 7. března 2018 byly vyhlášeny výsledky krajského kola Středočeského kraje soutěže Zlatý erb. Město Dobříš se v kategorii měst umístilo na krásném 3. místě.

20. ročník populární soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky, elektronické služby měst a obcí nebo webové turistické prezentace zná své vítěze. 

Stejně jako v předchozích letech Zlatý erb i letos probíhal dvoustupňově. Nejprve se uskutečnila krajská kola pod patronací jednotlivých krajských úřadů, ze kterých vzešli soutěžící celostátního kola. To vyvrcholí slavnostním předáním cen 8. dubna v Hradci Králové.

Ve Středočeském kraji bylo podáno celkem 40 projektů ve 4 kategoriích včetně celostátně hodnoceného nejlepšího webu s turistickou prezentací.

Město Dobříš se soutěže Zlatý erb zúčastnilo vůbec poprvé a hned se umístilo se svými webovými stránkami na skvělém 3. místě.

Ocenění z rukou hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové za město převzali místostarosta Tomáš Hadžega a tajemník městského úřadu Radek Řechka.

Jubilejnímu 20. ročníku soutěže poskytlo podobně jako v minulém roce oficiální záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR.  

autor článku: Nikol Sevaldová a redakce DA