Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Dobříšské Kino na kolečkách hlásí úspěch. Na první promítání bylo plno

přidáno: 18. 06. 2020

Včera večer proběhlo letošní první promítání letního Kina na kolečkách v Dobříši. Na filmovou novinku tohoto roku Chlap na střídačku, se přišlo podívat nečekané množství návštěvníků.

Promítání Kina na kolečkách pod širým nebem v Dobříši změnilo místo i styl posezení. Letos se totiž na filmy můžete přijít podívat do zámeckého anglického parku. Sezení je tentokrát řešeno piknikovou formou, a tak je třeba nezapomenout vlastní deku nebo karimatku.

První promítání navštívily desítky lidí

Návštěvníci letního kina přicházeli na první promítání do anglického parku už před 21:00 hod. a postupně si zabírali svá místa na louce před promítacím plátnem. Příjemné prostředí parku, nebe nad hlavou, čerstvý vzduch, teplé počasí a nová česká komedie přilákali nečekané množství diváků.

Podívat se na filmovou novinku tohoto roku Chlap na střídačku s Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou a Lucií Žáčkovou v hlavních rolích dorazili desítky lidí. Návštěvníky neodradilo ani počasí, které v okolí Dobříše vypadlo všelijak. Během promítání sice pár kapek spadlo, ale sledování filmu to nijak neohrozilo a všichni si ho užili až do konce.

"Je to tu opravdu krásné a styl posezení je super. Určitě přijdeme i na další filmy," vyjádřili se nám návštěvnice včerejšího letního kina. Jedinečné místo a jeho atmosféru ocenili i samotní provozovatelé Kina na kolečkách. 

K dispozici bylo na místě také občerstvení v podobě několika druhů popcornu, alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě nechybělo ani mobilní WC.

Další promítání 9. července 2020 bude speciální

Speciální promítání je připraveno k příležitosti slavnostního otevření nově zrekonstruovaného zámeckého francouzského parku.

Pro zájemce budou před samotným promítáním připraveny komentované prohlídky nově zrekonstruovaného parku, na které si můžete rezervovat místo na recepci zámku už nyní.

Tento večer si pak můžete užít, sledováním filmové pohádky Princezna ze mlejna, která bude promítána v anglickém parku od 21:45 hod.

 

Na krátký video sestřih ze včerejšího večera a také aktuální informace k dalším promítáním můžete sledovat na facebookovém provilu Město Dobřší - oficiální stránka

autor článku: redakce DA