Dnes je středa 8. duben, svátek má Ema,
je Mezinárodní den Romů.

Z našeho města

Pozor! Běh města změní dopravu v Dobříši

přidáno: 24. 08. 2017

V našem městě se již 7. října uskuteční jedna z největších sportovních akcí tohoto roku. Běh města Dobříše, během kterého jsou připraveny závody hned pro několik kategorií včetně dětí, se můžete těšit také na bohatý doprovodný program. S touto akcí je však také spojeno dopravní omezení.

Z důvodu konání Běhu města Dobříše, bude 7. října 2017 od 7:00 do 15:00 hod. zcela uzavřeno několik oblastí ve městě. Konkrétně se jedná o ulice Fričova, Za Poštou, Školní, V Lipkách, Husova, Tylova, U Slávie a Mánesova.

V celé této oblasti, bude nutné ve výše uvedeném čase vyparkování všech osobních vozidel a jiných dopravních prostředků. Případně nebude možné v tomto čase těmito ulicemi a celou oblastí v žádném případě projíždět, z důvodu bezpečnosti dětí, závodníků a návštěvníků akce. Mapy s vyznačeným dopravním omezením a trasou běhu naleznete ve fotografiích u tohoto článku.

Veškeré informace, včetně dopravní situace a dopravního značení uzavírky, naleznete na webových stránkách města Dobříš  a na úřední desce města.

Návrh dopravního opatření v městě Dobříš – situace č. 2, termín konání: 7. října 2017 od 7:00 do 15:00 hod.

autor článku: redakce DA