Dnes je úterý 17. květen, svátek má Aneta,
je Mezinárodní den proti homofobii.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Jaký byl letošní Memoriál Leoše Liščáka? Skvělý!

přidáno: 29. 08. 2021

V sobotu 21. srpna 2021 se uskutečnil za dobříšskou sportovní halou 2. ročník Memoriálu Leoše Lišáka v nohejbale. Dobříšským hasičům se tady povedlo uspořádat jednu z nejvydařenějších sportovně-kulturních akcí letošního roku!

„Všechny přípravy začaly už v pátek ráno. Večer proběhlo online rozlosování turnaje, při kterém se rozdělilo celkem 14 družstev do dvou skupin,“ popisují začátek nohejbalového turnaje pořadatelé.

Prezenci jednotlivých týmů zahájili Hasiči města Dobříše v sobotu od 8:00 hod. V 9:00 hod. odstartovali pořadatelé první zápasy samotného turnaje a tím byla zahájena i jedna z nejpohodovějších a nejpřátelštějších akcí letošního roku pořádaná v Dobříši. K favoritům patřil samozřejmě tým HZS Dobříš, který obhajoval prvenství z 1. ročníku. Turnaj nabídl skvělou podívanou a senzační zápasy.

Největší radost však všem organizátorům a návštěvníků přinesla samotná atmosféra akce. Ta byla naprosto úžasná, pohodová a přátelská.

„Do bojů o medaile se dostala čtyři družstva. O třetí místo se popral tým Beer Drinkers Dobříš a JSDH Příbram Březové Hory. Třetí místo po krásném zápase doslova urvali kluci z Beer Drinkers. Finále bylo reprízou z minulého ročníku, a to mezi týmy HZS Dobříš a HZS Hořovice. Každý byl zvědavý, jestli Hořovice oplatí Dobříši porážku. Nádherný zápas nakonec ovládl tým HZS Dobříš a obhájil prvenství v turnaji,“ popisují finále celého turnaje dobříšští hasiči.  

Foto finalistů Memoriálu Leoše Liččáka od Roberta Štaffena.

Po vyhlášení a předání cen už byla zahájena afterparty, na kterou přijaly pozvání čtyři kapely. První vystupující byla dobříšská banda s názvem Každej Rock Jinak, po nich zahrátl Štěpán Soukup, jako třetí nastoupila kapela Upside Down-cz a jako poslední ovládla pódium kapela Driák.

Foto z večerní afterparty od Roberta Štaffena. 

„Bylo to náročný, ale super. Příští rok se uvidíme na 3. ročníku, který se uskuteční 27. srpna 2022 a už teď můžeme říci, že se máte na co těšit,“ oznamují Hasiči města Dobříše.

Kompletní FOTO Roberta Štaffena z celého turnaje naleznete na facebookovém profilu Memoriál Leoše Ličšáka + večerní AfterParty.

autor článku: redakce DA