Dnes je sobota 20. duben, svátek má Marcela,
je Mezinárodní den svobody tisku.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Kdy konečně dojde k opravě křižovatky u Prachandy?

přidáno: 10. 07. 2018

Jedna z nejvíce frekventovaných dobříšských křižovatek čeká již nějaký čas na opravu. Křižovatka, která je v majetku Středočeského kraje, by se jí nyní měla už konečně dočkat! Stihnou se práce ještě do konce letošního roku nebo se stavba zahájí až v roce 2019?

Již dříve jsme vás informovali, že v této křižovatce nedojde k výstavbě dalšího dobříšského kruhového objezdu, ale křižovatka bude zpřehledněna bezpečnostním opatřením. „Během týdne bude podepsána smlouva o spolupráci mezi městem Dobříš a KSÚS SK, p.o. Smlouva se týká koordinace mezi oběma subjekty při výběru společného zhotovitele a při následné společné realizaci staveb „Dopravní opatření na křižovatce II/114 a III/11628 v Dobříši“ (investor KSÚS SK, p.o.) a „Chodníky a zastávky Na Prachandě“ (investor město Dobříš),“ upřesňuje Miloslav Pohunek, silniční technik KSÚS Středočeského kraje, oblast Benešov.

Stavba proběhne ještě letos!

Předpokládaný termín realizace staveb by měl být ještě tento rok. „Přesný časový údaj zatím nelze určit, více bychom měli vědět na konci srpna,“ doplňuje Miloslav Pohunek.

Jakmile budou k dispozici podrobnější informace, ihned vás budeme informovat!

autor článku: Redakce DA