Dnes je neděle 24. květen, svátek má Viola,
je Mezinárodní den ztracených dětí.

Z našeho města

Komunální volby 2018 do dobříšského zastupitelstva: ODS Dobříš

přidáno: 19. 09. 2018

S volebním číslem dva vstupuje do voleb Občanská demokratická strana Dobříš. Přinášíme rozhovor s dobříšským předsedou strany.

Dobrý den, pane předsedo, jste bezmála 4 roky předsedou dobříšské ODS. Jak to zpětně hodnotíte?

Dobrý den, to už je tak dlouho (smích). Teď vážně. Za tuto zkušenost jsem kolegům vděčen, zejména si cením, že jsme soudržná a přátelská parta. Při svém zvolení jsem slíbil: pracovité, vysoce demokratické a přátelské sdružení, zajímavou kandidátku do voleb 2018 a v neposlední řádě jasně vyprofilovaného lídra a to se mi snad podařilo.

Zaznamenal jsem, že Vás lídr do komunálních voleb 2018 je Tomáš Vokurka. Jaký je?

Je to především pracovitý člověk. Znám ho posledních 5 let a mohu to jen potvrdit. Tak jak vedl úspěšně Středisko zdraví by jistě vedl i město Dobříš.

Proč mají lidé volit právě dobříšskou ODS?

Dobříšská ODS je mezi voliči známá a čitelná, byli jsme poslední 4 roky v opozici a snažili jsme se být konstruktivní. Bránit některým věcem, ale zároveň podpořit smysluplné projekty. Máme ve svých řadách mládí (Tomáš Vokurka, Adam Bohm, Jitka Urbanová), ale i zkušenost (Jarda Melša, Ivana Lenerová, Martin Musil), v podstatě celá naše kandidátní listina je zajímavá. Doufám, že to voliči ocení a budeme moci prosazovat svou politiku.

autor článku: Bc. Lukáš Zídek | předseda ODS Dobříš