Dnes je neděle 9. prosinec, svátek má Vratislav,
je Mezinárodní den proti korupci.

Z našeho města
Menubox
Restbox

Poslední možnost vyplnit do konce týdne dotazník ohledně SKATE/BIKE PARKU!

přidáno: 29. 06. 2016

Máte poslední šanci vyplnit dotazník ohledně budoucnosti skate/bike parku v Dobříši! Najděte si volnou chvíli a vyplňte dotazník do konce tohoto týdne.

Chcete v Dobříši skate/bike park? Pokud chcete podpořit budoucnost tohoto parku, neváhejte a vyplňte do konce tohoto týdne dotazník! Cílem kampaně je, aby se místo bike parku oživilo a dostalo se do provozuschopného stavu.  O podrobnostech dotazníkové šetření a budoucnosti parku jsme vás informovali již v předešlém článku, který naleznete zde.

V této chvíli je vyplněno 280 dotazníků

Organizace D Fight zorganizovala dotazníkové šetření, které bylo záhájeno na Májových slavnostech města Dobříš. V této chvíli je vyplněno celkem 280 plnohodnotných dotazníků. Právě z dobříšských slavností dokázali organizátoři posbírat nádherných 70 dotazníků, poté bylo získáno 20 dotazníků vyplněno písemnou formou a 50 dotazníků v elektronické podobě. Více informací o dotazníkovém šetření a také o budoucnosti parku naleznete pak také na facebooku.

Kde jsou dotazníky k dispozici?

Dotazník lze vyplnit v tištěné formě v Kopáčkově domě, v Informačním středisku města Dobříš, v Tenis centru u Martina Berana nebo na recepci Aerobik studia Orel Dobříš. Dotazník můžete vyplnit i v elektronické podobě v pohodlí svého domova na tomto odkazu.

autor článku: Kamila Paulová