Dnes je sobota 25. červen, svátek má Ivan.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

DOBŘÍŠ DNES: Nové obchodní centrum s BILLOU je otevřeno

přidáno: 29. 03. 2021

Na jižním okraji Dobříše bylo dnes prvně otevřeno nové obchodní centrum, jemuž dominuje supermarket BILLA. První zákazníci byli z nové možnosti nákupů nadšení.

Výstavba nového obchodního centra v Dobříši, které se nachází v blízkosti hlavní ulice Příbramská byla zahájena v červnu loňského roku. Zcela nová stavba jednoduchého komplexu obchodů s novým příjezdem, parkovištěm a chodníky se svého otevření dočkala právě dnes. Prvních zákazníků byly stovky, a zvláště supermarket BILLA sklidil pozitivní reakce.

Dobříšská BILLA je zcela novým a moderním supermarketem

Supermarkety BILLA se v letošním roce rozrostly už o dvě nové prodejny. Druhá v pořadí, se veřejnosti otevřela právě dnes u nás v Dobříši. Celkově se jedná o 241. prodejnou v celé České republice a 42. ve Středočeském kraji.

Veřejnosti se nová prodejna společnosti BILLA otevřela dnes v 7:00 hod. ráno. Na zákazníky tady k prvnímu nákupu čekala malá pozornost v podobě nákupní tašky zdarma a k nákupu nad 500 Kč šumivé víno.  

Nová prodejna v Dobříši bude běžně otevřena od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hod., v neděli pak od 8:00 do 21:00 hod. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 900 m2 přispěje 80 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované.

„Město Dobříš bylo další z lokací, kde jsme evidovali zvýšený zájem o naše služby. Jsme proto velice rádi, že se nám podařilo přání našich zákazníků vyslyšet a otevřít zde náš nový supermarket,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Letošní rok pro nás bude ve smyslu expanze velmi bohatý, do konce roku máme v plánu otevřít dalších 12 prodejen a přiblížit se tak zákazníkům i v dalších lokalitách České republiky,“ dodává Jaroslaw Szczypka.

V novém supermarketu BILLA v Dobříši se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů. V sortimentu naleznout přes 8 000 položek od tuzemských či zahraničních producentů včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně.

Privátní značky společnosti BILLA

Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých a regionálních dodavatelů. Čerstvé maso výhradně z českých chovů pořídíte pod značka Vocílka, jejíž tváří je populární šéfkuchař Jan Punčochář. České ovoce a zeleninu v regálech najdete pod značkou Česká farma. Kvalitní produkty značky Clever jsou zaručeně dobrou volbou pro spořivé zákazníky. Značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány. A pokud spěcháte, tak veškeré saláty, bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy.

Věrností klub BILLA Bonus Club

Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu v Čestlicích získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až    50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma svůj oblíbený časopis Gusto.

Další obchody nového obchodního centra

V novém obchodím centru najdete dále obchod PLANEO Elektro. Ten si speciálně pro příležitost otevření nové prodejny připravil akci zaváděcích cen, která trvá až do úterý 6. dubna 2021.

Z centra města se právě sem přestěhovala Teta drogerie a obchody dále doplňuje TABÁK Valmont a AKVA ZOO patřící pod obchod FajnZvířatka.cz specializující se na krmiva a chovatelské potřeby.

autor článku: redakce DA