Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Česká spořitelna pokračuje v Dobříši beze změn

přidáno: 13. 08. 2020

Česká spořitelna, a.s. vydala oznámení ohledně jejího dalšího působení v Dobříši. Pro všechny její klienty, občany města i širokou veřejnost funguje tato pobočka spořitelny beze změn a její služby jsou plně k dispozici.

Hotovostní i bezhotovostní operace, komplexní poradenství a finanční servis občanům – takový rozsah služeb nabízí i nadále pobočka České spořitelny v Dobříši. Rozsah služeb tak Česká spořitelna zachovává i v době, kdy v některých městech dochází vlivem negativních dopadů koronavirové krize k omezování provozu či uzavírání bankovních poboček.

V pobočce České spořitelny v Dobříši (Mírové náměstí 1661) zůstává v provozu i pokladna, kde mohou klienti provádět hotovostní transakce s pomocí bankéře. K hotovostním operacím mohou klienti využívat i bankomaty a vkladomat mimo otevírací dobu pobočky.

Bankomaty České spořitelny umožňují také například rychlé převody peněz, které se připíšou na účet příjemce v tuzemské bance do několika vteřin. Česká spořitelna je první bankou na domácím trhu, která rychlé platby skrze své bankomaty nabízí.

autor článku: Ing. Jiří Kavale - oblastní ředitel MM + MA, Česká spořitelna, a.s.