Dnes je sobota 15. prosinec, svátek má Radana.

5g.nordictelecom.cz/dobris
Menubox
Restbox

Navrhnout osobnost na Cenu města Dobříše za rok 2017 můžete právě teď!

přidáno: 09. 01. 2018

Znáte ve vašem okolí výjimečnou osobnost, která pochází z Dobříšska? Neváhejte a nominujte ji na Cenu města Dobříše za rok 2017. Své návrhy můžete zasílat až do konce března.

Od roku 2008 se stalo tradicí předávání výročních cen pro významné osobnosti z Dobříše. V posledních letech ocenění dostávali lidé, kteří pro město Dobříš i pro jeho okolí přispěli opravdu nemalou měrou v nejrůznějších oblastech. Díky nim můžeme vidět sílu, víru, přátelství, životní hodnoty, krásu zdejšího místa zanechávají nejen materiální hodnoty pro nás, ale i pro další generace.

Pokud i vy znáte ze svého okolí výjimečnou osobnost, navrhněte ji na prestižní dobříšské ocenění. Své podněty a tipy na osobnost nebo i kolektiv pracovníků lze navrhnout za jejich významnou činnost, dílo, sportovní výkon, prezentaci města nebo také za celoživotní přínos městu a zdejšímu okolí.

Oblasti, ve kterých můžete osobnost navrhovat:

  • Kultura
  • Sport
  • Věda a výzkum
  • Výchova a vzdělání
  • Hospodářský rozvoj
  • Jiné

Své návrhy mohou podávat jednotlivé komise zřízené radou města, výbory zřízené zastupitelstvem města, jednotliví členové zastupitelstva města, spolky a sdružení, občasné a právní subjekty.

Předkládat nebo zasílat návrhy můžete nejpozději do pátku 31. března 2018 na město Dobříš:

Poštou nebo osobně v písemné formě:

  • oddělení vnitřních věcí (adresa: Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš)

E-mailovou formou:

Starosta města Dobříše předá slavnostně Ceny města Dobříše za rok 2017 jménem Zastupitelstva města na slavnostním večeru v sobotu 22. září 2018 na dobříšském zámku.

Kdo získal prestižní cenu města Dobříše v minulém roce, se můžete podívat v následujícím videu:

 

autor článku: Redakce DA