Dnes je středa 21. duben, svátek má Alexandra.

dobrisskoaktualne.cz/z-naseho-mesta

Adventní regionální trh na Dobříši přivítá téměř 50 prodejců

přidáno: 27. 11. 2020

Trhy, svařák, hudba a vánoční osvětlení k adventu neodmyslitelně patří. Jeho zahájení si nenechají ujít ani v Dobříši a na neděli tu chystají adventní regionální trh a rozsvícení vánočního stromu a osvětlení města.

Dobříšské regionální trhy přináší do města vždy život a příjemnou přátelskou atmosféru. Vzhledem k omezeným možnostem pořádání akcí, byly právě trhy v letošním roce jednou z mála možností, kde se mohli lidé v klidu potkat, nakoupit si něco pěkného, dobrého i zdravého a poslechnout si živou hudbu. A právě poslední regionální trh letošního roku zahájí advent v Dobříši.

Adventní regionální trh na Dobříši nabídne stovky produktů

V neděli 29. listopadu od 8:00 do 12:00 hod. můžete přijít navštívit adventní regionální trh do centra města. Nabídka sortimentu trhu bude laděno především vánočně.

Stánky s nejrůznějšími produkty budou rozprostřeny od 1. ZŠ Dobříš na náměstí Komenského, přes světelnou křižovatku až na alejku na Mírovém náměstí. Návštěvníci si budou moci u celkem 49 stánků nakoupit čerstvé pečivo, zeleninu, med, koření, perníky, vánoční cukroví, adventní dekorace, ale i originální vánoční dárky a ozdoby ruční výroby.

Trhy jsou samozřejmě pořádány za dodržení všech nařízených bezpečnostních opatření. Mezi stánky tak organizátoři nechají větší rozestupy, prodejci i návštěvníci musí mít na obličeji roušku, měli by se dodržovat dvoumetrové rozestupy a k dispozici budou u hlavních vchodů na trh i u samotných stánků dezinfekce na ruce. Živá hudba bohužel tentokrát na adventním trhu nezazní. Na klidný a bezpečný průběh trhů budou dohlížet také strážníci MP Dobříš.

Na adventním trhu se můžete potkat a popovídat se starostu města Dobříše

V rámci adventního trhu bude občanům města i široké veřejnosti k dispozici starosta města Pavel Svoboda. Ten už po několikáté za své působení ve funkci starosty vyzývá veřejnost k osobnímu a neformálnímu setkání: Přijměte mé srdečné pozvání na nedělní adventní trhy a zároveň nabídku osobního setkání. Přijďte se zeptat na to co vás trápí nebo si jen popovídat o budoucnosti našeho města. Zajímá mě váš názor na jeho rozvoj, vaše problémy, starosti i vaše nápady, jak je řešit.“

Pokud tedy máte otázky ohledně Dobříše a jeho budoucího vývoje? Chcete se zeptat na rekonstrukci náměstí Komenského, rozpočet města pro příští rok nebo řešit problematiku odpadů? Chcete znát řešení města a plány jeho současného vedení? Přijďte se zeptat přímo starosty.

A kde starotu Dobříše najdete? To prozrazuje dnešní facebookový příspěvek na profilu Město Dobříš – oficiální stránka.

Přejeme vám příjemnou zábavu a krásné zahájení adventu.

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)