Dnes je sobota 20. duben, svátek má Marcela,
je Mezinárodní den svobody tisku.

TenisCentrum Dobříš slaví po letošní sezóně úspěch svých nejmladších hráčů

přidáno: 18. 10. 2021

TenisCentrum Dobříš přichází na konci sezóny se skvělou zprávou. Dobříšský tenisový talent Tomáš Krejčí ustál velký tlak a na každém turnaji ohromoval svými výkony. Mezi nejmladšími hráčkami dobříšské tenisové školy se v letošní letní sezóně objevila i další hvězda. Tou je také talentovaná Danielka Michálková.

Tenista Tomáš Krejčí končí sezónu jako nejlepší hráč v České republice!

V letošní sezóně nastupoval na všechny turnaje jako první nasazený. Na každém turnaji se od něj očekával úspěch a byl tak pod velkým tlakem, ale ustál to! Dobříšský hráč Tomáš Krejčí po vítězství na turnajích nejvyšších kategoriích v ČR, ale především na mistrovství České republiky mladších žáků ve dvouhře i čtyřhře ukončil tenisovou sezónu 2021 na skvělém prvním místě v České republice v kategorii do 12 let.

TenisCentrum Dobříš mezi nejmladšími hráči skvěle reprezentuje Danielka Michálková

Dalším velkou radostí byla talentovaná hráčka – Danielka Michálková, která se v květnu kvalifikovala na mistrovství České republiky v babytenisu (kategorie dětí 8-9 let), které se konalo koncem září v Rakovníku a kde si díky svým výkonům vybojovala skvělé 9. místo.

Tomášovi a Danielce k jejich úspěchům velmi gratulujeme a přejeme mnoho dalších vyhraných zápasů v nadcházející sezóně.

autor článku: Eliška Beranová - TenisCentrum Dobříš (redakčně upraveno)