Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

TenisCentrum Dobříš: Léto u nás bude ve znamení několika Mistrovství ČR

přidáno: 25. 06. 2021

Letní prázdniny se pomalu blíží a v dobříšském tenisovém centru i letos připravili spoustu akcí, na které se můžete přijít podívat.

Dobříšské kurty opět přivítají téměř 50 nejlepších hráček z České republiky

Hned na začátku července začínají v TenisCentrum Dobříš tradiční tenisová soustředění. Největší tenisovou akcí tohoto roku však opět bude Mistrovství České republiky starších žákyň, které zahájíme v neděli 25. července 2021, kdy proběhne slavnostní losování, a vyvrcholí v sobotu 31. července 2021 velkým finálovým zápasem. Tento turnaj se po roce opět vrací na dobříšské dvorce a přivítá 48 nejlepších hráček z celé České republiky. V minulosti se turnaje účastnila i letošní vítězka juniorského turnaje Roland Garros – Linda Nosková.

Tenisti z Dobříše slaví úspěchy! Tomáš Krejčí a Danielka Michálková nastoupí v létě do mistrovských turnajů

Během léta proběhne několik celostátních turnajů v různých věkových kategoriích, kde budeme moci sledovat a povzbuzovat hráče našeho klubu. V polovině května již proběhl krajský přebor mladších žáků. Vítězem tohoto turnaje se stal dobříšský hráč – Tomáš Krejčí, který si tímto vítězstvím zajistil účast na letním mistrovství České republiky mladších žáků, které se bude konat v Liberci v termínu 6.–11. července 2021. Tomáš se účastnil i prvního letošního turnaje mladších žáků kategorie A, který se konal ve Frýdku-Místku a kde potvrdil roli 1. hráče celostátního žebříčku v této kategorii, když dokázal tento turnaj vyhrát.

Druhým hráčem, který se představí na mistrovství České republiky v kategorii babytenis, je Danielka Michálková, která si svoji kvalifikaci vybojovala na krajských přeborech v Rakovníku, kde obsadila 3. místo.

Naplno se konečně rozběhl i život na tenisových kurtech a díky tomu můžeme uspořádat tradiční letní soustředění pro děti. Těchto soustředění se mohou účastnit i děti, které mají zájem se s tenisem seznámit a vyzkoušet si ho.

Přijďte se podívat na nejlepší český tenis, podpořit naše hráče, anebo si zahrát a dát si něco dobrého.

Podrobné informace ke všem akcím můžete sledovat na našich webových stránkách a sociálních sítích – facebooku a instagramu.

autor článku: Eliška Beranová - TenisCentrum Dobříš (redakčně upraveno)