Menubox
Restbox

První turnajový týden přinesl nejeden pohár!!!

přidáno: 08. 12. 2017

První prosincový víkend nám začal nejen advent, ale pro nás tenisty i zimní turnajová sezóna. Během tohoto víkendu vyjelo spousta našich hráčů a hráček na turnaje po celém kraji.

Na svůj úplně první turnaj mladších žáků vyrazili Lucas Fojtů a Samuel Kleibl. Lucas ve dvouhře obsadil 3. místo a čtyřhru odehráli kluci spolu. V semifinále porazili druhý nasazený pár až v rozhodujícím supertie-breaku, ale ve finále nestačili na jedničky turnaje a odvezli si ceny pro 2. místo.

Poslední sezónu jako mladší žák začal i Bedřich Břicháček. Jako první nasazený turnaje potvrdil svou roli a celým turnajem prošel bez ztráty jediného setu a vybojoval si cenu pro vítěze. Pohár za 1. místo přidal ještě ve čtyřhře, když se svým spoluhráčem porazili první nasazený pár až v rozhodujícím supertie-breaku.

Za starší žákyně nás reprezentovaly Helena Petáková a Adéla Sedláčková. Helča si z Řevnic přivezla ceny za 1. místo jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Adéla ve Vestci nestačila v boji o postup do semifinále ve dvouhře na svou deblovou parťačku Elišku Hrádkovou. Chuť si však spravila ve čtyřhře, kde spolu s Eliškou obsadily 3. místo.

Nejdelší cestu na turnaj absolvoval dorostenec Jakub Beran, který navštívil klub Vitality Slezko. Kuba v prvním kole dvouhry nastoupil proti svému kamarádovi a deblovému spoluhráči Jiřímu Barnatovi, kterému bohužel podlehl 3:6; 3:6. Stejně jako Adéla, si ale spravil chuť ve čtyřhře, kde s Jirkou vybojovali 3. místo.

Poslední hráč, který uplynulý víkend byl na turnaji babytenisu v pražském klubu TK SPARTA PRAHA je Tomáš Krejčí. Tomáš na tomto turnaji bojoval o postup do finále, kde bohužel prohrál a odváží si tak s úsměvem cenu za 3. místo.

Všem hráčům i hráčkám gratulujeme za předvedené výkony a přejeme další úspěchy ve zbytku sezóny.

autor článku: Eliška Beranová | TenisCentrum Dobříš