Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Na dobříšských kurtech pokračuje Mistrovství republiky starších žákyň!

přidáno: 30. 07. 2021

Stalo se již tradicí, že se na dobříšských kurtech TenisCentrum Dobříš koná jeden z vrcholů mládežnické tenisové sezóny. Ani letošní rok tedy není výjimkou.

V termínu od 25. do 31. července probíhá v Dobříši tenisové Mistrovství České republiky starších žákyň. Turnaj začal již v neděli 25. července, kdy proběhlo slavnostní losování. Toho se účastnili bývalí český reprezentant – Bohdan Ulihrach a olympijský vítěz z Nagana 1998 – Dominik Hašek. Tuto dvojici losujících doplnil novopečený mistr České republiky a hráč TenisCentra Dobříš – Tomáš Krejčí.

Od pondělí se pak začala hrát první kola turnaje, kterého se účastnilo 48 nejlepších hráček z celé republiky. Turnaj pokročil do semifinále, kam probojovaly největší favoritky turnaje – Alena Kovačková a sestra daviscupového reprezentanta Jonáše Forejtka – Eliška Forejtková.

Finálový zápas nejlepších hráček se koná už zítra!

Turnaj vyvrcholí finálovým zápasem, který se bude konat v sobotu 31. července od 10:00 hod. na tenisových kurtech V Lipkách.

Srdečně vás zveme na toto utkání, po kterém bude známá mistryně České republiky pro rok 2021.

Do sobotního finálového zápasu Mistrovství ČR starších žákyň proti sobě nastoupí Alena Kovačková (foto vpravo) a Eliška Forejtková (foto vlevo).

autor článku: redakce DA