Dnes je sobota 20. duben, svátek má Marcela,
je Mezinárodní den svobody tisku.

Sport
Menubox
Restbox

Slavnostní zakončení sezóny 2015

přidáno: 05. 01. 2016

V neděli 20. prosince 2015 proběhlo, jako už je tradicí, slavnostní zakončení tenisové sezóny 2015 a vyhlášení nejlepších hráčů roku v dobříšské restauraci Na Prachandě.

Slavnostní večer zahájila paní Zdeňka Žádníková se svým triem – dcerami Andreou, Janou a Natálií Tóthovou písničkou z pohádky Jak se budí princezny. Během večera proběhlo zhodnocení uplynulé sezóny 2015, která byla nejúspěšnější sezónou v historii klubu. Družstva mladších i starších žáků doslova ovládla tabulku svých soutěží, postoupila a v letošním roce 2016 si zahrají nejvyšší soutěž ve Středočeském kraji – Středočeskou ligu ve svých kategoriích. Družstvo dorostu se po jedné prohře v nejvyšší krajské soutěži umístilo na krásném druhém místě a tím se bohužel nekvalifikovalo na Mistroství České republiky družstev. Družstvo nejmenších minitenistů se umístlo na druhém místě v krajském přeboru a jako dorostenci se na Mistroství České republiky družstev nekvalifikovalo. V tento večer nebyla vyhlášena pouze nejlepší družstva, ale i nejlepší hráči klubu v jednotlivých kategoriích:

Šikulka roku: Michaela Malá

Talent roku: Filip Kejř

Nejlepší minitenista: Samuel Kleib, Michaela Melicharová, Tomáš Krejčí

Nejlepší babytenista: 1. místo – Natálie Syrová, 2. místo – Michal Prusík, 3. místo – Jana Žádníková

Nejlepší mladší žák: 1. místo – Matouš Nevosad, 2. místo – Martin Kadlec, 3. místo – Tomáš Bartášek

Nejlepší mladší žákyně: 1. místo – Adéla Sedláčková, 2. místo – Helena Petáková, 3. místo – Veronika Beranová

Nejlepší starší žákyně: 1. místo – Julie Chábová, 2. místo – Adéla Sedláčková, 3. místo – Vanessa Znamenáčková

Nejlepší dorostenka: Veronika Hlaváčová

Nejlepší starší žák: Jakub Beran – výsledky: Mistr České republiky ve čtyřhře, vítězství ve dvouhře na turnajích kategorie A – Prostějov, Vítězství ve čtyřhře na turnajích kategorie A – TK Neridé, Jihlava, Plzeň, Prostějov, Dvůr Králové; Vítěz letní olympiády mládeže ve čtyřhře, Vítězství na mezinárodních turnajích ve čtyřhře v Mnichově a v Piešťanech, Mistr České republiky družstev v kategorii starší žáci, účast na Mistrovství Evropy družstev do 14-ti let.

Na konec proběhlo poděkování všem hráčům, rodičům, trenérům a sponzorům, kteří svou energií a financemi pomáhají zajišťovat plynulý chod klubu. Večer byl zakončen diskotékou. 

Podívejte se sami, jaká jsme všichni velká parta:

autor článku: Eliška Beranová, TenisCentrum Dobříš