Dnes je čtvrtek 19. září, svátek má Oleg.

Sport
Menubox
Restbox

Přihlašování na sportovní příměstské tábory s Orlem zahájeno!

přidáno: 09. 02. 2018

Letní prázdniny jsou ještě daleko, ale otázku co s dětmi je třeba řešit včas. Hledáte i vy pro děti ten správný program na prázdniny? Orel Dobříš pro vás má ideální řešení. Od roku 2012 zde pořádají příměstské tábory s všesportovním zaměřením pro děti od 6 do 12 let. Tato moderní forma táborů bez přenocování, kdy děti ráno přivedete a odpoledne si je opět vyzvednete, se v posledních letech stala oblíbenou prázdninovou aktivitou. Nejen vy, ale především vaše děti budou nadšené!

Oblíbené Sport Campy, které se pořádají v Orlovně už 7 let, se těší rok od roku stále většímu zájmu. Jejich sportovní program je opravdu nabitý a děti během jednoho týdne vyzkouší širokou škálu sportů, nasbírají spoustu zážitků, užijí si legraci, tvořivé aktivity, výlety i poznávání.

Pro letošní rok Orel vypsal 2 termíny táborů, které se uskuteční hned zkraje prázdnin. Oba jsou zaměřeny v první řadě na sportovní aktivity a vždy jsou doplněny tematickým programem. Děti jsou od rána v pohybu a cvičí v tělocvičnách, na hřištích i v parcích. Zároveň jsou pro ně připraveny i naučné aktivity, soutěže, odměny a spousta her. O děti se starají profesionální lektoři, animátoři a sportovní instruktoři. Stravu zde děti mají zajištěnou 3x denně, včetně celodenního pitného režimu a jednou za týden je čeká i večerní táborák s opékáním špekáčků.

Na co vše se mohou děti v orlovně letos těšit?

„Tak jako každý rok jsme pro děti připravili dny plné sportu a zábavy. Opravdu chceme, aby si děti týden s námi užily s úsměvem, radostí a zároveň se hýbaly, něco se naučily a co nejvíce času trávily na čerstvém vzduchu. Pro letošní rok jsme s týmem lektorů pro první termín třídenního tábora zvolili téma outdoor, tedy hry ve stylu klasických „šipkovaných“, orientačních běhů a her, které patří hlavně do přírody. Pro druhý týdenní tábor  jsme vybrali celorepublikové téma 100 výročí naší republiky. My samy si tenhle týden užíváme naplno a věříme, že si ho tak s námi užijí i děti,“ upřesňuje vedoucí dětských kurzů Aerobik studia Orel Dobříš Denisa Havlíčková.

„Během týdne u nás děti vyzkouší lekce pod vedením nejen zkušených lektorů z našeho studia, ale i specialistů, které dětem zveme z jiných sportovních oblastí. Těšit se u nás můžou děti na zumbu, aerobik, fitness, gymnastiku, atletiku, hip-hop a další taneční lekce, míčové a pohybové hry, jógu i posilování. V loňských letech jsme pak přivítali například profesionály v takewoondu, sebeobraně, ale i canisterapii nebo baletu. Ani v letošním roce tomu nebude jinak,“ dodává vedoucí Aerobik studia Orel Dobříš Klára Jandová.

Kdy, kde, za kolik a jak děti přihlásit na Sport Campy?

Termín a cena:

SPORT CAMP FREE OUTDOOR

  • 2. - 4. července 2018 (pondělí - středa)
  • cena: 1.320 Kč

SPORT CAMP

  • 9. - 13. července 2018 (pondělí - pátek)
  • cena: 2.200 Kč

Přihlásit děti můžete na recepci ASOD - POUZE s vyplněnou přihláškou a se zálohou v hotovosti (1.000 Kč/dítě) do naplnění kapacity turnusu. KAPACITA MÍST JE OMEZENA!

 

VIDEO: Jak vypadaly Sport Campy s Orlem v loňském roce?

autor článku: Redakce DA a ASOD