Dnes je čtvrtek 19. září, svátek má Oleg.

Sport
Menubox
Restbox

Druhý ročník akce Týdne bruslení je tu, připravené jsou akce nejen pro děti

přidáno: 02. 02. 2018

Minulý ročník akce „Týden bruslení“ na dobříšském zimním stadionu byl velmi úspěšný. Kdy se malí i velcí bruslaři mohou těšit na letošní akci?

Minulý rok byl uspořádán na dobříšském zimním stadionu první ročník akce „Týden bruslení“. Akce během týdne přilákala na zimní plochu v Dobříši téměř 2 000 návštěvníků. Překoná letošní ročník návštěvnost z minulého roku?

Akce startuje již 12. února

Město Dobříš chystá druhý ročník akce „Týden bruslení“. Akce se uskuteční od pondělí 12. února do pátku 16. února. Během celého týdne bude probíhat pro děti z mateřských a základních škol výuka bruslení a to pod vedením dvou trenérů z Veřejné Sportovní Akademie z. s. Výuka bude probíhat pro školy zdarma a pro děti bude připraven teplý čaj,“ upřesňuje Šárka Krůtová, vedoucí oddělení vnitřních věcí z města Dobříš. Nezbytností pro děti jsou ochranné pomůcky jako helma a rukavice.

Víkendové akce

V sobotu 17. února se pak všichni fanoušci hokeje mohou přijít od 9:30 hodin podívat na exhibiční zápas mezi hokejovými kluby HC Dobříš a HC Slavoj Zbraslav.

 

 

 

 

 

V neděli 18. února bude pro děti přípraven od 14:00 do 16:00 hodin Karneval na ledě. Připraveny budou nejen nejrůznější soutěže pod vedením Denisy Havlíčkové, ale vystoupit přijede také příbramský Bruslařský klub.

 

 

 

 

 

 

A jak probíhal minulý ročník? Podívejte se na video:

autor článku: Kamila Paulová