Dnes je pátek 20. září, svátek má Oleg.

Sport
Menubox
Restbox

Dobříšští muži proti mistrovskému florbalovému klubu Tatran Střešovice!

přidáno: 15. 02. 2018

Do Dobříše zavítá jeden z nejlepších florbalových klubů v České republice, aby sehrál exhibiční utkání s našimi florbalisty. Během akce je navíc připraven doprovodný program a ještě pomůže dobré věci. Na co se tedy můžeme těšit?

Florbalové utkání, které má za cíl pomoci dobříšským varhanům, se odehraje v úterý 27. února od 18:00 hod. na nové ploše ve sportovní hale v Dobříši. Muži z TJ Sokol Dobříš zde nastoupí proti týmu mistrovského klubu Tatran Střešovice veteráni.

Že půjde o jedinečnou sportovní akci za účasti legend českého florbalu je jasné. Milan Fridrich, Tomáš Kafka a další několikanásobní mistři extraligy se utkají s výběrem dobříšských florbalistů. Hlavní organizátor akce, Michal Ciboch z TJ Sokol, navíc ve spolupráci s dalšími nadšenci a známými dobříšskými tvářemi, sám nastoupí v zápase jako hráč.

Každý gól pomůže! 

Muži z týmu TJ Sokol se rozhodli „jít s kůží na trh“ a pokusit se pro dobříšské varhany vybojovat další finanční příspěvek. Za každý vstřelený gól do branky střešovického Tatranu mužstvo přispěje částkou 100 Kč na účet Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši. Na celkovou vybojovanou částku se složí tým z vlastních zdrojů a během akce proběhne také sbírka, do které budou moci přispět i samotní diváci.

Doprovodný program akce

V přestávkách se můžete těšit na vystoupení dětí ze závodních oddílů Aerobik studia Orel Dobříš, které zde poprvé předvedou i některé své nové závodní sestavy pro blížící se jarní sezónu 2018. Sportovní utkání bude oživeno také hudebním programem Rádia 1 a přímo na ploše proběhnou rozhovory s některými hráči. Akcí bude diváky jako moderátorka provázet Denisa Havlíčková.

Střílíme góly pro varhany

Podobná akce se uskutečnila z iniciativy dobříšského sportovce, trenéra a učitele tělocviku Michala Cibocha už v loňském roce, kdy se uskutečnily zápasy dětských kategorií. V letošním roce na plochu nastoupí „velcí kluci“.

„Jsem rád, že se nám s chlapama ze Sokola povedlo akci domluvit. Díky MUDr. Filipovi Prusíkovi přijede do Dobříše Tatran Střešovice. Tým, který je složený z tzv. veteránů, je jedním z nejlepších florbalových týmů v České republice a pro nás je výzva hrát proti nim a ještě pro dobrou věc. Věřím, že pro děti i pro dospělé to bude pěkná podívaná a my se pokusíme dát co nejvíc gólů, i když to bude těžké,“ říká se smíchem Michal Ciboch.

Přijměte tedy pozvání od týmů můžu TJ Sokol Dobříš a přijďte je podpořit!

Svou účast můžete potvrdit na FB události k akci přímo ZDE.

autor článku: Redakce DA