Dnes je pátek 20. září, svátek má Oleg.

Sport
Menubox
Restbox

MS v ledním hokeji STARTUJE UŽ DNES! Víme KDE NEJLÉPE ZAFANDIT v Dobříši!

přidáno: 10. 05. 2019

Mistrovství světa v ledním hokeji startuje v bratislavské a košické hale již dnes odpoledne. Pokud jste pravidelnými fanoušky, určitě si boj nejen českých hokejistů nenecháte ujít. Pokud nechcete ale fandit pouze doma, vyrazte s přáteli do dobříšských restaurací a hospod!

83. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji startuje již tento pátek 10. května. Pořádání se v letošním roce zhostili naši sousedé ze Slovenska. Čeští hokejisté už zabojují dnes večer od 20:15 hod. premiérovým zápasem s týmem ze Švédska. V následujících dnech bude česká reprezentace bojovat ve skupině B se soupeři z Norska, Ruska, Švýcarska, Lotyšska, Rakouska a Itálie.

I v Dobříši můžete zažít hokejovou sportovní atmosféru jako na stadionu!

Nechystáte se podívat na zápasy do Bratislavy osobně, ale i přesto máte rádi tuhle atmosféru a nejraději fandíte společně s přáteli? Domluvte se a vyrazte podpořit naše hokejové kluky do dobříšských restaurací nebo hospod. Podle potvrzených informací bude v níže uvedených restauracích zcela jistě během následujících týdnů na programu hokej. Tak přijďte české hráče podpořit!

Kde se v Dobříši na 100% bude fandit nejlépe?

Restaurace Modrá Kočka

Přes 5 druhů piv si vychutnáte v restauraci Modrá Kočka, která se nachází v budově Městské sportovní haly Dobříš.

Restaurace Na Prachandě

Restaurace Na Prachandě je vyhlášená především velkým výběrem klasických hotovkových i minutkových českých jídel, které si ze dáte jak přes oběd, tak i na večer.

Pivnice Sokolka Dobříš

Přes jeden rok otevřená Pivnice Sokolka, kde najdete nejen příjemné posezení a dobré pivo, ale během přestávek si budete moci zahrát např. jukebox, šipky nebo fotbálek.

Hostinec Srdcovka

Hostinec Srdcovka je vlajkovou lodí značky Gambrinus. Najdete zde ošetřené tankové čepované pivo.

Restaurace U tří statkářů

Česká restaurace U tří statkářů, v které vám natočí tankové pivo Plzeň 12.

Doporučujeme si místa předem rezervovat!

Připravte šály, dresy, čepice i hlasivky a věřme, že letos se finálového utkání Mistrovství světa v ledním hokeji, které je naplánované na neděli 26. května, Česká republika účastní.

autor článku: Redakce DA