Dnes je pondělí 24. červen, svátek má Jan.

Sport
Menubox
Restbox

Běžci zbystřete! Dobříš chystá nový běžecký závod!

přidáno: 24. 03. 2017

Sport a zdravý životní styl je u nás i ve světě rok od roku populárnější. Běh patří mezi druhy pohybů číslo jedna, což si dobře uvědomuje i agentura VDN promo, která přišla s nápadem uspořádání městského běhu v Dobříši.

Velký běžecký závod -  Běh města Dobříše se uskuteční téměř na konci sezóny, v sobotu 7. října 2017. K této plánované akci se v rámci kampaně Dny zdraví zapojilo s nadšením i město Dobříš, po kterém organizátoři běh nazvali. ,,Zabýváme se především showbusinessem a pomalu chceme rozvinout i sportovní divizi. Proto jsme moc rádi, že náš nápad město podpořilo,“ řekl za VDN promo Petr Větrovský.

Celá akce se uskuteční přímo v centru Dobříše za účasti „dobříšských sportovních ikon“. Do závodu běžci odstartují z Komenského náměstí a připraveny budou okruhy jak pro dětské kategorie, tak i pro dospělé. Hlavní organizátorka z agentury VDN promo Jitka Doubravová ve spolupráci s Denisou Havlíčkovou, Janem Tománkem, Simonou Pancíř Švarcovou, Radkou Ficovou a Klárou Jandovou již na své první koordinační schůzce připravili nejen běžecké trasy, ale plánovali také doprovodný program závodu.

A jaké budou vyhlášené běžecké kategorie pro Běh města Dobříše?

  • dětské běhy
  • fitness běh na 5 km pro ženy
  • hlavní závod pro ženy i muže na 10 km

„Mimo jednotlivých běhů se můžete těšit na bohatý doprovodný program a v rámci dne dorazí i jeden velmi populární český atlet. Kdo to bude a co vše pro vás připravujeme, si zatím necháme ještě pro sebe,“ dodává s úsměvem Jitka Doubravová.

Registrace do závodu budou probíhat on-line od 1. května a startovné bude činit 100 Kč v předstihu, 150 Kč na místě. Pro děti bude start zdarma.

Nenechte si ujít novou běžeckou událost v Dobříši. Čeká vás nejen sportovní akce a běžecký závod, ale také zdravé občerstvení, spousta překvapení pro všechny závodníky i návštěvníky a spousta další zábavy pro děti i dospělé.

autor článku: Denisa Havlíčková