Dnes je sobota 19. říjen, svátek má Michaela.

Sport

Jak děti zabavit o jarních prázdninách v březnu?

přidáno: 23. 01. 2019

V letošním roce pro děti z regionu Příbram připadají jarní prázdniny na druhý týden v březnu. Jak nejlépe děti o prázdninách zabavit, aby se nemusely samy nudit doma? Přihlaste je na příměstský tábor konaný v Dobříši!

Hurá na jarní prázdniny s pohybem! Pro letošní rok jsme v Aerobik studiu Orel Dobříš připravili na jarní prázdniny novinku v podobě příměstského sportovního tábora! Nemáte pro děti na jarní prázdniny v týdnu od pondělí 11. března do pátku 15. března program? Musíte chodit do práce a děti se budou doma samy nudit? Tak je přihlaste na příměstský tábor do Aerobik studia Orel Dobříš.

Od pondělí 11. března do pátku 15. března dětem v rámci příměstského tábora vytvoříme bohatý program a žádná nuda se rozhodně konat nebude! Jarní příměstský sportovní tábor je určen pro všechny kluky i holky od 6 do 12 let. Během týdne na děti čeká plno zážitků, překvapení, nových kamarádů a dalšího dobrodružství.

Kapacita tábora je omezena, tak s přihlášením neváhejte! Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách nebo v události na Facebooku.

 

autor článku: Tým lektorů ASOD