Dnes je úterý 17. září, svátek má Naděžda.

www.brdskypohar.cz
Menubox
Restbox

Soutěž o vstupenky na sobotní slavnostní galavečer MMA konaný v Dobříši

přidáno: 10. 10. 2018

Už tuto sobotu 13. října od 18:00 hod. proběhne v dobříšské sportovní hale turnaj pod pravidly MMA. K vidění bude dvanáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety. Nenechte si sobotní klání ujít! Tři z vás navíc mohou vstupenky na akci získat zdarma! Více informací nejen o soutěži naleznete v článku.

Poprvé v historii se galavečer ve smíšených bojových umění neboli MMA v Dobříši uskutečnil před třemi lety. Poté se uspořádal ještě jeden ročník a po roční pauze se opět v sobotu 13. října uskuteční v dobříšské sportovní hale od 18:00 hod. další turnaj pod pravidly MMA a pod nejstarší, a ve světě nejznámější, českou organizací GCF. Diváci se mají rozhodně na co těšit. K vidění bude dvanáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety a budou u toho i čtyři příbramští bojovníci.

Nejzkušenějším z příbramských zápasníků je sedmadvacetiletý Dušan Švestka, který se ke svému pátému zápasu do klece vrátí po třech letech a nyní už bude příbramský rodák nastupovat za pražský gym. To další tři příbramští bojovníci jsou zástupci Pankration gymu Příbram pod vedením manželů Veseckých. Prvním z nich bude juniorský mistr světa v kickboxu asociace WKF z roku 2014 Matěj Skalický, kterého čeká v MMA profesionální premiéra a mimo MMA je vášnivým rybářem a zahrádkářem. Dalším bojovníkem z tohoto gymu je čtyřiadvacetiletý Jindřich Šindelář, do loňského roku profesionální fotbalista, jenž se MMA věnuje rok a půl a za tu dobu absolvoval dva vítězné amatérské zápasy. Posledním z příbramských zápasníků na GCF v Dobříši bude Jiří Holeček, který má také základy v kickboxu, ve kterém se stal v roce 2017 mistrem republiky.

Soutěž o vstupenky!

Vyhrajte na sobotní zápasy vstupenky zdarma! Napište nám na redakční e-mail redakce@dobrisskoaktualne.cz, co nejrychleji správnou odpověď na otázku: Na jaký počet zápasů se přesně mohou diváci v sobotu těšit? Pokud jste správnou odpověď našli, odpovězte na e-mail a tři z vás, kteří co nejrychleji správně odpovědí na otázku, získají dvě vstupenky na sobotní akci zcela zdarma! Do předmětu e-mailu uveďte Soutěž MMA Dobříš.

A pro ty, kteří nebudou mít v soutěži štěstí, jsou ještě poslední vstupenky připraveny k prodeji v Infocentru Dobříš nebo na internetovém portálu. Více informací naleznete také na facebooké události.

autor článku: Redakce DA