Dnes je pondělí 14. říjen, svátek má Agáta,
je Světový den standardů.

Sport
Menubox
Restbox

V Příbrami se uskuteční festival pohybu a zdravého životního stylu

přidáno: 29. 01. 2019

Síla pohybu, endorfiny a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 3. března do sportovní haly Příbram na historicky první FitFest Příbram. Můžete se těšit na den nabitý sportem, zdravím, dobrým jídlem, hudbou a pozitivní energií.

Na jednom místě poznáte to nejlepší z aktuální fitness scény. Zacvičíte si na nejoblíbenější studiové lekce, okusíte žhavé novinky, ale čeká vás i návrat ke kořenům. Filozofií festivalu je inspirovat lidi k pohybu a aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se lidé stávají nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita, ať už v jakékoliv formě, totiž pomáhá našemu tělu, mysli i duši.

Program je opravdu bohatý

Během akce se odcvičí celkem 6 lekcí v ikonických odvětvích jóga, wheel jóga, aerobic, jumping fitness, deepwork, pound fit. V přestávkách mezi jednotlivými lekcemi budou probíhat taneční a exhibiční vystoupení pozvaných hostů a v průběhu konání celé akce budete moci načerpat mnoho informací a novinek od partnerů akce. Dále na Vás čeká bohatý FitMarket, kde se můžete zastavit na zdravé občerstvení a kávu od místních dodavatelů, případně prohlédnout a nakoupit fitness doplňky, výrobky a oblečení.

Každý, kdo si zakoupí vstupenku, která startuje už na 290 Kč, obdrží ještě další dárky. Dále se můžete těšit na fotokoutek, živou muziku od DJ, světelné efekty, zvukoterapii a bohatou tombolu. Cena vstupenky za jednu lekci je 290 Kč, za 590 Kč na celodenní program, přičemž na místě stojí vstup 690 Kč.

autor článku: Jitka Doubravová