Dnes je čtvrtek 27. červen, svátek má Ladislav,
je Den památky obětí komunistického režimu.

Sport
Menubox
Restbox

Penzion Nový Rybník opět ožije Energiádou

přidáno: 10. 08. 2017

3. ročník sportovní akce pro celou rodinu s názvem Energiáda je tady!!! V neděli 3. září 2017 od 11:00 do 16:00 si přijďte užít sportovní turnaje, závody pro celou rodinu i cvičení pod širým nebem. Chybět nebudou ani další soutěže a těšit se můžete také na zvýhodněné ceny půjčovného lodiček a šlapadel.

Veselá rodina a penzion Nový Rybník si pro děti i rodiče připravili i pro letošní rok již tradiční akci plnou zábavy a sportu. Na návštěvníky bude v neděli 3. září čekat v araeálu penzionu sportovní i zábavný program, kde se nebude nikdo nudit. 

Připraveno bude několik sportovních stanovišť, které mohou plnit návštěvníci jako jednotlivci, jako skupiny, ale hlavně jako rodiny.  Těšit se můžete na turnaje v beach volejbale, tenisové stanoviště, turnaj v ping pongu, běžecký závod či opičí dráhu. Pro letošní rok, jsme navíc ve spolupráci s Aerobik studiem Orel Dobříš a jeho lektorkami, připravili cvičení pod širým nebem. Návštěvníci si tak budou moci zkusit lekci s posilováním, oblíbenou zumbu nebo power jógu.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné ceny budou probíhat během celého dne. Připravené jsou jako ceny sportovní láhve na pití, přívěšky, minihračky, kosmetické balíčky, osušky a župany, náramky a mnoho dalšího.

Po celý den budou pro návštěvníky nachystané také ty nejlepší lahůdky z kuchyně penzionu Nový Rybník, limonády, slané speciality i sladké dobroty.Jako doprovodný program nebudou chybět výtvarné dílny a děti se mohou těšit i na oblíbené malování na obličej nebo skákací hrad.

Přijďte s námi odstartovat školní rok aktivně a vesele s celou svou rodinou. Spojte si neděli s posezením, sportem i zábavou. Vstupné do areálu penzionu je samozřejmě ZDARMA a není nijak omezeno. Těšíme se na Vás i na krásné zážitky.

STARTOVNÉ NA JEDNOTLIVÉ SPORTOVNÍ STANOVIŠTĚ A CVIČEBNÍ LEKCE:

  • děti do 15 let: 20 Kč
  • dospělí: 30 Kč
  • tým/rodina (2 a více): 50 Kč

Účastníci disciplín platí startovné za každý svůj start, který mohou u jednotlivých stanovišť opakovat, aby si například zlepšili svůj čas v běhu či výsledek v jiném sportovním úkolu. Stejně tak je to i u jednotlivých cvičebních lekcí pod vedením lektorů z Aerobik studia Orel Dobříš.

ODMĚNY A VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH:

Každý účastník obdrží už za účast malý dárek, který je u každé disciplíny jiný pro malé i velké. Slavnostní vyhlášení těch nejlepších z každé disciplíny a kategorie proběhne na konci akce. Připraveny jsou dárkové balíčky od Veselé rodiny i z penzionu Nový Rybník.

Aktuální informace k akci budeme zveřejňovat na facebooku Veselé rodiny.

autor článku: Denisa Havlíčková