Dnes je sobota 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Sport
Menubox
Restbox

Energiáda na penzionu Nový Rybník

přidáno: 24. 06. 2016

2. ročník sportovní akce pro celou rodinu s názvem Energiáda je tady! V neděli 26. 6. 2016 od 10:00 do 16:00 hodin si přijďte užít sportovní zápasy, turnaje i závody pro celou rodinu. Chybět nebudou ani další soutěže a těšit se můžete také na zvýhodněné ceny půjčovného lodiček a šlapadel.

Nezisková organizace Veselá rodina a penzion Nový Rybník si pro děti i rodiče připravili další akci plnou zábavy a sportu. Na návštěvníky bude v neděli čekat sportovní i zábavný program, kde se nebude nikdo nudit. 

V okolí penzionu bude připraveno několik sportovních úkolů, které mohou plnit návštěvníci jako jednotlivci, jako skupiny, ale hlavně jako rodiny.  Těšit se můžete na turnaje maminek, tatínků i dětí v beach volejbale, zápasy v tenise, turnaj v ping pongu, běžecký závod či opičí dráhu. 

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Připravené jsou jako ceny láhve na pití, přívěšky, minihračky, kosmetické balíčky, osušky a župany, náramky a mnoho dalšího.

Po celý den budou pro všechny nachystané ty nejlepší lahůdky z kuchyně penzionu Nový rybník, čeká nás venkovní grilování, limonády, speciality i sladké. 

Mimo jiné jsou připravené také výtvarné dílny. Děti se mohou těšit i na oblíbené malování na obličej a sportovní atrakce.

Přijďte s námi odstartovat letní prázdniny aktivně a vesele. Těšíme se na vás i na krásné sportovní zážitky.

Více informací můžete nalézt na facebooku Veselé rodiny.

autor článku: Redakce DA