Dnes je čtvrtek 22. únor, svátek má Petr,
je Den sesterství.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

ZIMNÍ VÝZVA: Pohybem pro dobrou věc. Pojď na to!

přidáno: 16. 12. 2020

Stačí překonat vzdálenost 5 kilometrů a pomůžete. Komu? Jak? Proč?

Tým MK Sparta Luhy, který pracuje na projektu Pohybem pro dobrou věc pracoval v tomto roce na několika projektech. Bohužel situace je jaká je, a tak se i tady museli smířit s tím, že letos se to prostě nepovede. Ale nevzdali se! Odstartovali nový projekt, do kterého se může zapojit naprosto každý!

Komu pomáháme?

Nemocnice a její tvrdě pracující personál si zaslouží v současné době podpořit! Pojďme se do toho vložit a pomoct tak získat finanční prostředky, které jsou potřeba pro rozvoj jejich možností.

Využijme toho a nenechme to bez povšimnutí! Máme možnost využít chvilky svého volného času k pohybu, což nám všem v současnosti dopřeje trochu zaslouženého odpočinku.

Přidanou hodnotou na tom je, že tím můžeme pomoct tam, kde je to potřeba!

Jak to funguje?

VIRTUÁNÍ AKCE

Dnes je velmi složité, skoro až nemožné organizovat hromadné akce tak, jak je známe. To nás ale nezastaví. Hýbat se může každý sám – kdekoliv bude chtít. Každý sám, a přece všichni společně. Všichni společně pomůžeme tam, kde je to potřeba.

NENÍ TO ZÁVOD

Smyslem není být nejrychlejší, ale překonat vzdálenost 5 kilometrů. Jakkoliv chcete. A že je zima můžete brát jako výzvu. Ať už běžíte, nebo jste na procházce se psem, jste v tom s námi. S námi všemi, kdo chtějí pomoct. A to nás hřeje.

KAM POPUTUJE STARTOVNÉ

Veškeré finance, vybrané na startovném, jsou příspěvkem do veřejné sbírky, která podpoří Oblastní nemocnici Příbram. Vaše startovné tedy poputuje na transparentní účet 123-2901990207/0100.

Jak se zapojit?

Vyplňte náš registrační formulář a vyčkejte na email s instrukcemi pro platbu startovného.

Zaplaťte startovné 150 Kč (možné přispět i více), čímž přispíváte do veřejné sbírky a my Vám pošleme Vaše startovní číslo.

Do 31. ledna 2021 máte čas na to, překonat běžecky nebo chůzí alespoň 5 km. Kde? To je jen na Vás!

Sdílej na sociálních sítích svůj výsledek a označ nás, nebo použij #PohybemProDobrouVec. Pokud chcete, budeme rádi, když do výzvy zapojíte i své přátele.

Spolu ro zvládneme!

autor článku: redakce DA (zdroj: www.pohybemprodobrouvec.cz)