Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Velikonoce v pohybu! Vyrazte s dětmi za dobříšským dobrodružstvím…

přidáno: 29. 03. 2021

Jedny z největších sportovních organizací v Dobříši spojili síly a připravily pro děti velikonoční dobrodružství, protože procházky nemusí být nuda! Vyrazte s dětmi o velikonočních prázdninách za dobrodružstvím. Vydejte se okolím Dobříše a splňte s dětmi pohybové výzvy!

Velikonoční prázdniny nemusí být ani v této době nuda! Ve spolupráci s Aerobik studiem Orel Dobříš, Florbalem Dobříš a Sportovní Akademií Dobříš jsme pro děti připravili VELIKONOCE V POHYBU.

Zábavná procházka po Dobříši s pohybovými úkoly

Od čtvrtka 1. dubna do Velikonočního pondělí 5. dubna bude po dobříšském okolí připraveno celkem 9 stanovišť s pohybovými úkoly. Celková trasa je dlouhá 11 km a časová náročnost i se splněním úkolů vám potrvá přibližně 4 až 5 hodin. Trasu si ale můžete naplánovat i do několika dní. Stanoviště jsme rozdělili celkem do 3 oblastí – Anglický park, okolí Bzdinky a oblast Brodce – Papež. Na každém stanovišti bude umístěn informační plakát s QR kódem, skrze který zjistíte zadání úkolů. A pro zpestření jsou součástí každého úkolu připraveny i nějaké doplňující kvízy a otázky.

Jednotlivá stanoviště naleznete i přímo zakreslená na mapě přes QR kód, který naleznete přímo na hlavním plakátu.

Stanoviště:

  • Minizoo v anglickém parku
  • Nový most přes Sychrovský potok v anglickém parku
  • Čertův most v anglickém parku
  • Kaplička sv. Jáchyma
  • Bzdinka
  • Vyhlídka nad Bzdinkou
  • Venkovní posilovna v Brodcích
  • Hradiště Dvorce (hájovna Obora)
  • Poloostrůvek u Papeže

Odměna pro všechny!

Cílem každého stanoviště je, abyste si ho náležitě užili! Na trasu můžete vyrazit cíleně nebo pokud můžete i jen náhodou narazit na jedno stanoviště, u kterého se společně s rodinou pobavíte. Pro ty, kteří vyplní dotazník „DEJTE NÁM VĚDĚT“ a zanechají nám svůj kontakt máme připravenou od našich organizací zaslouženou odměnu. Dotazník naleznete na hlavním plakátu.

Budeme rádi, když nám dáte jakoukoli formou vědět, že se vám akce líbí a na trasu jste vyrazili. Foťte, natáčejte nebo jen napište a pro nás to bude ta největší odměna.

Prosíme všechny, nezapomeňte dodržovat veškerá hygienická opatření!

 

autor článku: Vojta Paul - Sportovní akademie Dobříš