Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Klub Terén (Proxima Sociale o.p.s.) a první koloběžkové závody v Dobříši

přidáno: 12. 07. 2021

V úterý 29. června se v dobříšském skateparku uskutečnily historicky první koloběžkové závody, které s námi (Proximou Sociale o.p.s.) naplánovali a uspořádali kluci ze skateparku.

V den konání počet přihlášených vzrostl z 33 na 37. S přípravou jsme začali kolem 12:00 hod., první partička se ve skateparku objevila krátce po nás. Ohlásit příchod, ukázat negativní test a rozjezdit se.

Kluci naplánovali kategorie PARK a STREET rozdělené podle věku. Porota promyslela systém hodnocení, my jsme na přání účastníků nakoupily ceny v Gizmanii a mohlo se začít. Rozjezdy začínaly v 15:00 hod., samotné závody v 16:00 hod. Vyhlašování výsledků u poslední kategorie probíhalo až po 20:00 hod., bylo to moc napínavé a my všem jezdcům děkujeme za jejich výkony a úsilí. Všem rodičům, kamarádům a dalším fanouškům za jejich podporu a vytvoření skvělé přátelské atmosféry.

Gratulujeme:

  • PARK 9 -12let: Denis A., Adam D., Adam Ch.
  • PARK 13 – 15let: Mikoláš B., Rainhold V., Tomáš H.
  • PARK 16+: Matěj D., Matěj C., Denis B.
  • STREET 9 -12let: Markus V., Denis A., Patrik F.
  • STREET 13 – 15let: Eduard K., Rainhold V., Matěj S.
  • STREET 16+: Alexandr K., Matěj C., Matěj D.

Naše velké poděkování patří porotě:

Kristián Albrecht, Vojta Souček, Matěj Sulek, Lev Litvinenko

a určitě také klukům, kteří akci moderovali:

Maty Pekárek a Matěj Vlasák.

Za fotografie a videa děkujeme:

Miroslav Kiš, Dominik Slíva a Stanislav Slíva.

Na přání kluků bylo zajištěno i občerstvení. O dobroty, které byly hned pryč, se postarala Charita Starý Knín (SAS pro rodiny s dětmi). Moc děkujeme Mgr. Noemi Trojanové a Báře Budínské, DiS., které se toho ujaly a děti zásobily. 

Za ceny do soutěže ve velkém děkujeme Gizmanii, která nás podpořila slevou a věnovala nám spoustu nálepek, které zdobí vaše koloběžky a helmy.

Akce byla finančně podpořena z projektu Stejné možnosti pro všechny 2021 z MŠMT a realizovaná organizací Proxima Sociale o.p.s s pomocí dětí a mladých lidí z Dobříše a okolí.

Z reakcí účastníků a vašich děkovných zpráv si dovolíme akci prohlásit za úspěch. S podporou města by se akce v podobné formě mohla opakovat i v příštích letech.

Fotky z akce postupně přidáváme na naši facebookovou stránku: Nízkoprahový klub Terén a také na Instagram: klub­_teren.

Za podporu děkujeme:

autor článku: Tým NZDM Terén - Lucka, Kiki a Bára