Dnes je pátek 17. srpen, svátek má Petra.

Sport
Menubox
Restbox

Soustředění dobříšských florbalistů

přidáno: 11. 07. 2015

Již čtvrtým rokem se na začátku letošních prázdnin (1. - 5. července) uskutečnilo letní florbalové soustředění. Jako obvykle jsme vyrazili do lyžařského areálu Špičák. Pro 20 dětí byl připraven program, který zahrnoval nejen florbalová cvičení, turnaje, ale také výlety ke zdejším zajímavým místům nebo regeneraci v bazénu.

První den jsme se vydali na výlet k Čertovu jezeru a večer na nás samozřejmě čekala tolik očekávaná dvouhodinovka florbalu. 

Ve čtvrtek trenéři naplánovali kondiční den, a tak na děti čekaly výběhy místních sjezdovek, sprinty, posilovací cvičení a mnoho dalších aktivit. Po náročném dni večer opět následovala fáze „florbalování“ a hurá spát, protože zítra (v pátek) následoval regenerační den, ten zahrnoval dopolední výlet do Wellness cetra Horizont (zdejší program nám zpestřila lekce aqua aerobicu) a odpolední florbalový turnaj dvojic (vítězové: Jirka Hadamovský-Kuba Brajer, Ondra Snížek-Robert Klimt). 

Sobotní program začal tolik očekávaným výšlapem k Černému jezeru. Po obědě se již šlo opět na náš sport č. 1 – tentokrát nás čekal turnaj trojic, který uzavřel florbalovou část soustředění (vítězové: Doležal F., Doležal P., Snížek O., Brajer K., Panuška V., Čejdík M.). 

Nadešel den odjezdu, neděle, a na nás již čekala sladká odměna na vrcholu Špičák v pododě zmrzliny. Na tomto výletu žáci nejvíce ocenili to, že se již do kopce neběželo, nešlo, neplazilo, ale vyrazili jsme lanovkou! :)

Teď už jen zabalit věci, zajít na oběd, nalodit se do mikrobusů a vzpomínat na všechny zážitky, které jsme společně prožili

autor článku: Vojtěch Paul