Dnes je úterý 17. květen, svátek má Aneta,
je Mezinárodní den proti homofobii.

http://dobrisskoaktualne.cz/sport

Zdeněk Beran zve závodníky i diváky na Brdmanův pařez 2021

přidáno: 27. 08. 2021

V Dobříši se uskuteční už 6. ročník MTB maratonu pro všechny. Oblíbený závod na horských kolech proběhne opět první víkend po prázdninách. Závodníky čeká prakticky stejná trať jako v loňském roce a příležitost zazávodit si budou mít opět i děti s rodiči na své speciální trati!

„Přijďte si s námi užít jeden z nejlepších cyklistických závodů v našem městě jako závodník nebo jako divák. Těšíme se na vás v sobotu 4. září 2021 v areálu Sportovního klubu Vlaška a vězte, že vaše přítomnost je pro nás velkou podporou a největší odměnou za všechny hodiny příprav téhle naší sportovní akce,“ zve veřejnost hlavní pořadatel závodu pan Zdeněk Beran.

Kudy vedou závodní trasy?

Závod povede po úbočí Brd pod vrcholy Hradec a Stožec po lesních cestách, šotolinách i kousek po asfaltu. Hlavní závod je na dva okruhy a ti, kteří si na maratonskou trať netroufnou, mohou zvolit jeden okruh. Na trati budou dvě občerstvovací stanice: Stožec a Vlaška (při průjezdu do 2. kola).

Pro děti s rodičem či jiným zletilým doprovodem bude zkrácený okruh. Zda pojedete na čas, nebo bude cílem jen zdolat vybranou trať, záleží na vás. Děti, které se loni neúčastnily, i ty, které od loňska povyrostly, budou mít možnost si k startovnému pořídit i skvělý dres za dotovanou cenu od našeho partnera Kola Beran.

Na závod je možné přihlásit se i přímo na místě v den konání závodu 4. září 2021 od 9:00 do 10:30 hod. v areálu SK Vlaška. Startovné při registraci na místě: dospělí 450 Kč, děti 150 Kč. Součástí startovného bude porce těstovinového salátu a nápoj (pivo, limo-cola).

Vyhlášeny jsou závodní kategorie pro ženy, muže, juniory a děti s rodiči.

Více informací k celé akci najdete na stránkách www.kolaberan.cz nebo na facebookové stránce Kola & Lyže BERAN.

autor článku: redakce DA