Menubox
Restbox

Letošní ročník běhu města Dobříše bude součástí Brdského poháru

přidáno: 11. 06. 2018

V neděli 16. září se uskuteční již druhý ročník běhu města Dobříše. Letos se běh stane součástí oblíbeného Brdského poháru, což znamená, že se výsledky budou započítávat do celkového hodnocení.

První ročník, který se uskutečnil minulý rok v říjnu, byl velmi podařený. Zúčastnilo se ho celkem přes dvě stě dospělých běžců a přes dvě stě dětí. Letos se díky zařazení závodu do Brdského poháru očekává účast ještě vyšší. "Minulý ročník byl skvělý. Běhu se zúčastnilo mnoho závodníků a vše šlo jako po másle. Věřím, že stejně tak úspěšný bude i letošní ročník,“ uvedla za VDN promo Jitka Doubravová.

Trasa zústává stejná

Závod se opět poběží z Komenského náměstí. Hlavní závod je dlouhý 10 kilometrů, pro ženy je připraven fitness běh 5 kilometrů. Běhá se po asfaltovém povrchu. V loňském roce byly velmi oblíbené štafety, kterých bylo více než deset. Pro děti jsou opět připraveny závody na 500 metrů, 1000 metrů a 1500 metrů.

Dětské závody jsou zadarmo

Registrace je již spuštěna na internetových stránkách. Pokud se registrujete předem, platíte poplatek pouhých 100 Kč. Na místě je to potom 150 Kč. Dětské běhy jsou zcela zdarma.

autor článku: Jitka Doubravová