Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/sport

Sport Camp: Příměstský tábor se skvělým programem na začátku prázdnin

přidáno: 26. 05. 2020

Letní prázdniny se blíží a vše nasvědčuje tomu, že si je navzdory koronaviru, užijeme. Nenechte děti sedět doma a včas je přihlaste na sportovní příměstský tábor s nabitým a zábavným programem.

V Aerobik studiu Orel Dobříš organizujeme sportovní příměstské tábory již několik let. Víme přesně, jak dětem připravit správný program, který bude plný pohybu, poznávání, tvoření a bude bavit.

Pokud tedy ještě stále řešíte otázku, jak to s dětmi o prázdninách udělat. Přihlaste je k nám.

Příměstské sportovní tábory s aktivním programem od 8:00 do 16:00 hod. jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Během dne je pro děti zajištěn pitný režim i stravování.  

Sport Camp děti je plný pohybu a zábavy

Děti si s námi během příměstského tábora užijí spoustu pohybu a opravdovou zábavu. Nikoho do ničeho nenutíme, ale formou hry dovedeme zapojit každého, tak aby ho to s námi bavilo.

Nevěnujeme se jen jednomu druhu pohybových aktivit, ale během týdne vyzkoušíme všechno možné. Děti poznávají pod vedením profesionálních sportovních lektorů a závodních trenérů atletiku, gymnastiku, míčové nebo pohybové hry. Vyzkouší si také různé druhy tance a s pomocí moderních pomůcek posilují své tělo.

V programu nechybí ani tematické poznávání, zajímavé exkurze, návštěvy, povídání s odborníky nebo výlety a kreativní tvoření. 

Termíny a témata letošních Sport Campů

  • Sport Camp I.: Celým světem se sportem (29. 6. – 3. 7. 2020)
  • Sport Camp II.: Sport Film fest (7. – 10. 7. 2020)

Přihlášky a více informací najdete na www.aerobikdobris.cz nebo na recepci našeho studia.

autor článku: tým Aerobik studia Orel Dobříš