Dnes je sobota 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Sport
Menubox
Restbox

První medaile a úspěchy Aerobik studia Orel Dobříš

přidáno: 30. 03. 2015

Aerobik studio Orel Dobříš zahájilo závodní sezónu 2015! V letošním roce budou město Dobříš, děti reprezentovat, opravdu po celé České republice. Celkem se na závody připravuje více než 100 závodnic z 8 týmů a jedna sólistka.

Během víkendu 14. - 15. března se vypravily na závody Žij pohybem do Prahy první týmy a hned se mohly slavit úspěchy. Naše nejmenší i naše nejstarší závodnice, si hned v premiéře stouply na bednu vítězů. 

2.misto – BENJAMÍNCI – „V Peřině“, kategorie Basic team show 4-7 let

3.místo – ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ, kategorie Zumby teams nad 27 let

5.místo – ZUMBA TEAM DĚTI – „Dávej, ber!“, kategorie Zumba teams 11-14 let

V tento víkend se reprezentovat dobříšský aerobik vypravil také náš tým sportovního aerobiku, ve složení Karolína Javůrková a Karolína Dušková. I když byly holky výborně připravené a první kolo zajely s krásnými výsledky, které by je bývaly dostaly do finálového kola, bohužel jim účast nedovolil úraz Karolíny Duškové, která si pochroumala kotník. Držíme tedy holkám palce na dalších závodech a věříme, že se budou pohybovat mezi prvními třemi místy. 

Poslední výsledky dovezl až z Ostravy náš seniorský tým na stepech, který trénuje pod vedením Mgr. Kláry Jandové. V tuto sobotu se holky vydaly již v 5 hodin ráno na cestu za prvním předvedením nové závodní sestavy pro rok 2015. Tým, který se pyšní nejdelší působností v našem studiu a tedy i největšími zkušenostmi z oblasti závodů fitness aerobiku, se letos bude pokoušet o nominaci na Mistrovství České republiky a následně na Mistrovství Evropy. Na závodech I. výkonnostní třídy už jde opravdu o vysoké nároky, které jsou na závodnice kladeny jak z pohledu fyzického, technického, vizuálního a mnohdy i psychického. Tento víkend holky vybojovaly 5.místo, ze kterého hodlají postupovat výše, tak uvidíme, jak se jim bude dařit.

Gratulujeme závodníkům za jejich první zasloužené medaile i výsledky a rádi bychom poděkovali nejen jim, ale také rodičům, kteří podporují své děti ve sportu a doprovázejí je na závodech. Závodnicím pak přejeme především síly a chuť závodit. 

Pokud byste rádi viděli naše sestavy, neváhejte a přijďte se podívat na dobříšské májové slavnosti, kde se představí všichni závodníci z Aerobik studia Orel Dobříš!

autor článku: Redakce DA