Dobříšský tenis má poprvé v historii mistra České republiky

Zveme Vás na otevření sportovního klubu Vlaška

přidáno: 31. 03. 2015 | přečteno 2774 x

Ironman Honza Tománek - 70.3 LUXEMBOURG/TRI

přidáno 26. 06. 2017 | přečteno 148 x | Sport
Honza dokončil závod na 4. místě v novém osobním rekordu 04:56:32 hodiny a vyjel si tak nominaci na MS do Tennessee | zdroj foto: Honza Tománek

V neděli 18. 6. 2017 Honza Tománek absolvoval 70.3 Ironman Luxembourg. Půlka v Lucembursku patří k tradičním podnikům série dlouhých triatlonů. Současně jde o jediný nominační závod pro Handcycle Division v Evropě, kde je možné kvalifikovat se na Mistrovství Světa v 70.3 Ironmanu. Závodu se zúčastnila absolutní evropská špička. Honza dokončil závod na 4. místě v novém osobním rekordu 04:56:32 hodiny a vyjel si tak nominaci na MS do Tennessee. číst článek

Dorost

Dobříšský florbal je stabilním a úspěšným oddílem s širokou základnou členů

přidáno 20. 06. 2017 | přečteno 426 x | Sport

Dobříšští florbalisté mají za sebou dlouhou a především velmi úspěšnou sezónu. Jak moc se dařilo jednotlivým týmům? číst článek

Pro starší to znamená první body po několika týdenní pauze, mladší si udrželi šance na boj o titul přeborníka okresu. Ten již definitivně získala naše starší přípravka.  | zdroj foto: pixabay.com

STARŠÍ PŘÍPRAVKA JISTÝM VÍTĚZEM OKRESNÍHO PŘEBORU

přidáno 13. 06. 2017 | přečteno 161 x | Sport

V předposledním víkendu tohoto ročníku odehrála naše mužstva další mistrovská utkání. Naši muži získali plný počet bodů, což je cenné hlavně pro B-tým, který bojuje o druhé místo okresního přeboru.... číst článek

Atletický čtyřboj Příbram | zdroj foto: Atletika Dobříš

Nově vzniklý oddíl atletiky již získal několik medailí!

přidáno 08. 06. 2017 | přečteno 573 x | Sport

V září minulého roku v Dobříši vznikl historicky první oddíl Atletiky a již během pár dnů byly tréninky naplněné. Počet hodin se tak musel zvýšit. Jak se atletům dařilo během prvního školního roku?... číst článek

Závodnice Aerobik studia Orel Dobříš budou v následujících týdnech bojovat o ta nejvýznamnější umístění v celorepublikových soutěžích | zdroj foto: ASOD

Dobříšské týmy závodního AE bojují o poháry v celorepublikových soutěžích

přidáno 06. 06. 2017 | přečteno 577 x | Sport

Závodnice Aerobik studia Orel Dobříš budou v následujících týdnech bojovat o ta nejvýznamnější umístění v celorepublikových soutěžích. Dobříšské holky tak mohou získat hned několik ligových pohárů.... číst článek

DOBŘÍŠ ODVRÁTILA MEČBOL A POPRVÉ VYHRÁLA NA PENALTY

přidáno 05. 06. 2017 | přečteno 172 x | Sport

Tentokráte se dařilo mužstvům dospělých. „Áčko“ v Praze v průměrném utkání zvítězilo poprvé v penaltovém rozstřelu. Překvapil B-tým, který na půdě Trhových Dušník po dobrém výkonu bezpečně... číst článek

V anketě před divizním utkáním oceňují fanoušci úspěšnost v divizní soutěži a přáli by si lepší tribunu | zdroj foto: pixabay.com

V DERBY ROZHODLY TŘI MINUTY DRUHÉ PŮLE

přidáno 31. 05. 2017 | přečteno 173 x | Sport

Tento víkend byly úspěšné pouze nejmladší kategorie přípravky a mladší žáci. A-tým odehrál okresní derby, ve kterém po vyhraném prvním poločase nakonec zásluhou pasivní hry ve druhé části utkání,... číst článek

Příbram cup - Spartak

přidáno 26. 05. 2017 | přečteno 180 x | Sport

V areálu Spartak Příbram se bude stejně tak jako minulý rok, i letos konat Příbram cup. Jde o fotbalový turnaj pro žáky U13, který minulý rok ovládla Zbrojovka Brno. Víkend je nejen plný zajímavých... číst článek

Přípravka 1.FK Příbram  a Bohemians Praha | zdroj foto: Radim Weber

DOBŘÍŠ NA LÍDRA NESTAČIL

přidáno 24. 05. 2017 | přečteno 259 x | Sport

Tento týden a i v následujícím pondělí odehrála naše mužstva svoje mistrovská utkání. Dospělé „áčko“ na nejlepší tým soutěže nestačilo, i když výkon nebyl špatný. Kvalita však byla na straně... číst článek

zdroj foto: OK Dobříš – oddíl sportů v přírodě

Orientační běžci zvou na Kazatelnu

přidáno 23. 05. 2017 | přečteno 401 x | Sport

Oddíl sportů v přírodě OK Dobříš si mezi orientačními běžci získal velmi dobré jméno, a tak není divu, že byl pověřen organizací prestižního Mistrovství Prahy a Středočeského kraje na klasické... číst článek

Zleva: Sam Kleibl a vítězka Míša Melicharová | zdroj foto: Tenis Centrum Dobříš

Druhý květnový víkend přinesl tenisovou radost!!!

přidáno 18. 05. 2017 | přečteno 725 x | Sport

O víkendu 13.-14.5. se v Tachlovicích a Bohutíně konaly krajské přebory mladšího žactva a naši hráči přivezli všechny možné medaile. číst článek

PŘEPIŠTE DĚJINY! DOBŘÍŠ ZŮSTÁVÁ V DIVIZI!

přidáno 17. 05. 2017 | přečteno 264 x | Sport

Titulek mluví za vše. Naše áčko v utkání dobré úrovně zvítězilo na půdě plzeňské Doubravky, postoupilo na šesté místo a definitivně si tak zajistilo účast i v příštím ročníku divizní soutěže. Hůře... číst článek