Dobříšský tenis má poprvé v historii mistra České republiky

přidáno: 31. 03. 2015 | přečteno 3029 x

BÉČKO MUŽŮ STÁLE POTVRZUJE DOBROU FORMU

přidáno 18. 10. 2017 | přečteno 56 x | Sport
Zprávy z dobříšského fotbalu přináší pan Radim Weber.

O tomto víkendu odjeli naši hráči do Karlových Var již den před zápasem. Proti prvnímu týmu nehráli špatně, ale vymstila se jim nedůslednost při bránění v pokutovém území. „Béčko“ potvrdilo výbornou formu a o svém vítězství rozhodlo již v první půli. Mládežnické týmy se snaží, ale výsledky zatím nepřicházejí. Kolaps měli i mladší žáci, kteří minutu před koncem vedli o dva góly, ale přesto nechali soupeře vyrovnat. číst článek

1.ročník charitativního běhu MEMORIÁL VÁCLAVA CHUDOMELA v sobotu 21. října 2017 v Průhonické oboře.

Uzavřete běžeckou podzimní sezonu se společností DIC Diamonds

přidáno 18. 10. 2017 | přečteno 160 x | Sport

1.ročník charitativního běhu: MEMORIÁL VÁCLAVA CHUDOMELA - Václav Chudomel (1932 –2016) byl československým olympijským běžcem, maratónským reprezentantem a běžcem na dlouhé tratě. Celý svůj život... číst článek

DORT ROZHODL PENALTAMI

přidáno 11. 10. 2017 | přečteno 107 x | Sport

Série dalších mistrovských zápasů vyšla dobře oběma mužským týmům, i když „béčko“ muselo rozhodnout až penaltovým rozstřelem. Hůře dopadly mládežnické týmy, kde se dařilo výsledkově pouze mladším... číst článek

I přes nepříliš vlídné počasí se Běh města Dobříše 2017 vydařil

přidáno 10. 10. 2017 | přečteno 732 x | Sport

Sobotního dobříšského běhu se zúčastnilo téměř 400 závodníků. Kdo všechno se běhu zúčastnil a proč by lidé neměli být k akcím tohoto typu pesimističtí? číst článek

Mladé tenistky z Tenis centra Dobříš.

Poslední záříjový víkend přinesl tenisu zlatou medaili

přidáno 10. 10. 2017 | přečteno 204 x | Sport

Zářijové úspěchy dobříšských mladších žákyň - gratulujeme! číst článek

ÁČKO KLESÁ, BÉČKO VEDE

přidáno 05. 10. 2017 | přečteno 102 x | Sport

Tento víkend se nepovedl A.týmu mužů, který prohrál vysoko 0:5, když o všem rozhodla doba mezi 25 a 35.minutou. Ve vyrovnané tabulce tak naše mužstvo po třech porážkách v řadě kleslo až na desáté... číst článek

V Aerobik studiu Orel Dobříš nabízí cvičení pro miminka už od 3 měsíců a další široký výběr dětských sportovních kurzů.

Poslední volná místa v kurzech Aerobik studia Orel Dobříš!

přidáno 29. 09. 2017 | přečteno 157 x | Sport

V září jsme v Aerobik studiu Orel Dobříš zahájili již 14. sezónu a opět jsme otevřeli dveře všem dětem, které se mají chuť hýbat. V letošním roce jsme připravili pestrou nabídku kurzů pro děti již... číst článek

V utkání Dobříš - Klatovy rozhodlo prvních deset minut první půle

přidáno 28. 09. 2017 | přečteno 104 x | Sport

V týdnu pokračovaly opět soutěžní zápasy. A-tým, přestože vstřelil tři branky, překvapivě prohrál a klesl do středu tabulky. Lépe se vedlo „béčku“, které se po vítězství usadilo na druhém místě.... číst článek

Dobříšský zazářil a děti i trenéři si mohou na konci sezóny blahopřát :-)

Poslední turnaj sezóny ovládli hráči z Dobříše

přidáno 21. 09. 2017 | přečteno 185 x | Sport

V sobotu 16. září 2017 se na dobříšských kurtech konal poslední turnaj letní sezóny – turnaj babytenisu. Tohoto turnaje se účastnili všichni dobříšští hráči a všem ukázali, kdo je tady doma. číst článek

Orientační běh v Dobříši láká více a více dětí i z řad studentů Gymnázia Karla Čapka

Orientační běh se těší u dětí čím dál větší oblibě

přidáno 20. 09. 2017 | přečteno 146 x | Sport

OK Dobříš uspořádalo s dobříšským gymnáziem celodenní soutěž v orientačním běhu. Díky velkému nadšení dětí se možná akce stane i tradicí… číst článek

Zprávy z dobříšského fotbalu přináší pan Radim Weber

PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ STARŠÍHO DOROSTU

přidáno 19. 09. 2017 | přečteno 111 x | Sport

O tomto víkendu obě mužstva mužů prohrála. Mrzí to hlavně u „béčka“ které deset minut před koncem vedlo avšak podlehlo s přispěním rozhodčího. Své první body uhrál starší dorost, což by mohlo být... číst článek

Akce Dobří(š) v pohybu pomohla dětem i jejich rodičům vybrat správný sportovní kurz. Máte už i vy pro letošní rok vybráno?

přidáno 17. 09. 2017 | přečteno 482 x | Sport

Město Dobříš již druhým rokem pořádalo akci „Dobří(š) v pohybu“ určenou pro rodiče a děti. Během minulé neděle si děti mohly vyzkoušet různé sporty. Nestihli jste s rodinou tuto celodenní akci?... číst článek