Dnes je neděle 14. srpen, svátek má Alan.

dobrisskoaktualne.cz/rozhovory

Hana Kolková: Vlastní obchod s kabelkami je můj splněný sen

přidáno: 13. 05. 2022

Kožená galanterie Dobříš je malý obchod přímo v centru města, který už sedm let nabízí kvalitní a originální kabelky, rukavice, peněženky a další módní doplňky. Už zítra 14. května 2022 se přímo zde uskuteční přehlídka nové kolekce pro letošní jaro a léto značky ELEGA Dany Morávkové.

Provozovatelka malého obchodu s koženým zbožím Hana Kolková se už od mala zajímala o módu. Hned po škole nastoupila jako prodavačka do pražského obchodu s koženou galanterií v Domě Módy.  

„Profese prodavačky mě dovedla až ke splnění mého snu. Vždycky jsem si totiž přála mít svůj vlastní obchod,“ říká Hana Kolková, která provozuje obchod v Dobříši už sedm let. „Má práce mě stále baví a neskutečně naplňuje. Jsem ráda, že mám kolem sebe dobré přátele a milující rodinu, která mě maximálně podporuje.“

Hana spolupracuje s více obchodními partnery, mezi kterými je například česká ELEGA by Dana Morávková, Hajn výroba koženého zboží, S. Fiorentino, Oilily-Lilio, Anekke a další kvalitní značky.

„Zabývám se nákupem a prodejem pouze kvalitního zboží, jako jsou kožené kabelky, peněženky, opasky, rukavice, pánské tašky a batohy. Dále prodávám drobné doplňkové zboží, jako jsou manikúry, deštníky, šátky a šály, barety nebo drobná bižuterie,“ dodává Hana Kolková, která nyní nabídku svého obchodu rozšířila o krásné letní šaty ze Španělska.

Přehlídka nové kolekce a mejdan s Heidi Janků

Už zítra, tedy v sobotu 14. května 2022 od 13:00 hod. jste srdečně zváni na přehlídku nové kolekce kabelek Dany Morávkové, která bude zpestřena nabídkou kvalitních vín Tombalina Wines od Heather Crother. Těšit se můžete na módní show přímo pod širým nebem.

Hana Kolková k akci dodává: „Moc si vážím svých úžasných zákazníků, kteří nejenže mě podporují, ale přináší mi do života i něco navíc v podobě opravdu přátelských vztahů, a to je pro mě velká motivace v tom co dělám. Také proto jsem se už dávno rozhodla uspořádat takovou malou módní přehlídku, která má být příjemným setkáním nejen s mými stálými zákazníky. Budu moc ráda, když se na přehlídku přijdou podívat i další lidé a třeba i oni objeví kouzlo mého malého obchůdku."

Programem zítřejší módní přehlídky, která se odehraje přímo před obchodem Kožené galanterie Dobříš, provede všechny přítomné zpěvačka, moderátorka a herečka Heidi Janků. Hana Kolková již na facebookovém profilu obchodu také prozradila, že nová kolekce ELEGA by Dana Morávková bude k dostání jen zítra. Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou módní akci přímo v centru Dobříše a přijďte si užít příjemné odpoledne…

autor článku: redakce DA