Dnes je sobota 19. září, svátek má Zita.

Náš region

VIDEO: Místo, kde děti i dospělí ožijí prima zábavou a skvělým občerstvením

přidáno: 04. 06. 2019

Skřítkov, to je dětský svět zábavy v Dobříši, místo pro děti do 10 až 12 let vybavené bezpečnými prolézačkami, boulder stěnou, baby koutkem, deskovými hrami a kreativními stavebnicemi.

Skřítkov je ideálním místem pro narozeninové oslavy nejen dětí ale i dospělých. Spokojené a šťastné budou nejen děti, ale i rodiče, kteří si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu a bez stresu. 

Během celého roku je ve Skřítkově pořádáno spoustu akcí. Počínaje Masopustním karnevalem na jaře, letními a podzimním táborem, Halloweenským karnevalem, Mikulášskou nadílkou a rok pravidelně zakončuje velká Silvestrovská párty. Tyto povedené akce Skřítkov připravuje ve spolupráci s organizací Veselá rodina, z.s. V herně se však připravují i jednorázové akce, jedná se např. o různá školení, přednášky, setkání, divadla, představení, tvoření, jarmark. Od září do července probíhá přes týden v dopoledních hodinách výuka Hudební školy Yamaha a v odpoledních hodinách výuka angličtiny Helen Doron.

Součástí herny je malá kavárna, kde se vaše chuťové pohárky obšťastní skvělým občerstvením, v nabídce jsou také domácí limonády z kvalitních sirupů, sezónní fresh džusy, sypané BIO čaje, belgická horká čokoláda a mnoho dalších dobrot. Zelenou kávu majitelé nakupují přímo od pěstitele z Hondurasu, v České republice si jí nechávají pražit a vy ji můžete ochutnat denně v kavárně. Nejen o víkendu vám rádi ve Skřítkově nabídnou vlastní domácí zákusek ke kávě či kvalitní sypané BIO čaje. Ve stále nabídce jsou také vynikající Dobrosladové a čokoládové koule od Dobroshop.cz slazené jen ječmenným sladem. A když dostanete hlad, obsluha vám ráda připraví čerstvý toast, plněnou tortillu či palačinky na různé způsoby.

VIDEO o dětské herně:

 

autor článku: Redakce DA