Dnes je středa 20. leden, svátek má Ilona.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Veselý Mikuláš navštíví děti na Dobříšsku i letos

přidáno: 25. 11. 2020

Máme tu prosinec, a pokud nám to situace dovolí, i v letošním roce je Veselá rodina připravena na tradiční mikulášskou nadílku. Jako vždy vás navštívíme u vás doma v sobotu 5. prosince a naše návštěva bude opět zážitkem pro celou rodinu.

Veselý Mikuláš, milý anděl i rošťácký čertík, kterého se děti nemusejí bát, tvoří trojici, která je komunikativní a umí to s většími zlobidly i s těmi nejmenšími dětmi. Pokud je třeba, nechává náš Mikuláš čertíka za dveřmi. Jak děti zlobí nebo naopak v čem jsou šikovné, nám vždy popravdě ukáže naše nebeská kniha. Nakonec většinou všechny děti na čertí ocas slíbí přesně to, co si rodiče přejí.

Veselý Mikuláš navštěvuje kluky a holky a kontroluje rodiče i prarodiče již od roku 2015. Od loňského roku jsme navíc na základě poptávky vyslali jednu mikulášskou partu po dobříšských rodinách a druhou do okolních vesnic Dobříše. V letošním roce za vámi vyráží dokonce tři naše veselé družiny a my už se moc těšíme na známé i nové tváře. Nejen pro nás, ale hlavně pro rodiče, je totiž neopakovatelným zážitkem vidět výrazy dětí, víru a úžas v jejich očích a slyšet jejich sliby o tom, jak už budou hodné.

Pokud stále ještě nemáte zajištěného svého Mikuláše, určitě nám neváhejte zavolat nebo napsat na níže uvedený kontakt. Informace nalezente také na našich webových stránkách www.veselarodina.org. Uděláme vše pro to, abychom k vám mohli přijít. Ale časy návštěv už se rychle plní, tak moc neotálejte...

Děkujeme tímto všem rodičům, kteří si nás opakovaně objednávají, abychom zkontrolovali jejich děti a také všem, kteří nás podporují v naší veselé činnosti.

autor článku: Tým Veselé rodiny