Dnes je středa 8. duben, svátek má Ema,
je Mezinárodní den Romů.

Náš region

Přihlaste se včas! Podzimní příměstský tábor ve Skřítkově bude stát za to!

přidáno: 25. 09. 2018

Už na konci října čekají děti další prázdniny, tzv. podzimní. Nemůžete si jako rodiče vzít v práci volno a nechat děti samotné také nepřipadá v úvahu? Skřítkov nabízí oblíbený příměstský tábor, kde se vaše děti rozhodně zabaví a budou pod stálým dohledem.

Skřítkovský tábor s animátorkou Sárou

Příměstské tábory ve Skřítkově jsou od letošního roku novinkou, která se ihned zalíbila rodičům i dětem. Ve Skřítkově se proto rozhodli pořádat kratší i delší tábory častěji. Po prvním letním tak přichází na řadu ten podzimní.

Tábor opět povede oblíbená dětská animátorka Sára z Veselé rodiny a děti se mohou těšit na pestrý a zábavný program. Dva dny plné pohybu, tvoření, poznávání a pobytu v herně i venku si mohou užít děti od 6 do 12 let.  

SKŘÍTKOVSKÝ PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR se uskuteční od pondělí 29. do úterý 30. října 2018 s připraveným bohatým programem. Každý den bude o vaše děti postaráno od 7:30 do 16:30 hod. a zajištěno je také jídlo a pitný režim.

V rámci programu čeká děti hlavně hodně pohybu. V případě příznivého počasí budou děti trávit co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Bude se hrát, soutěžit, tvořit, cvičit i poznávat. Děti si dokonce vyzkouší, jaké to je být hercem a nacvičí si své vlastní divadelní představení. Nuda tady prostě nebude!

Kapacita tábora a přihlášení

  • Kapacita tábora je omezena na 15 dětí
  • Přihlašovat děti můžete ve Skřítkově nebo přes formulář na webu Skřítkova
  • Cena tábora je Kč 1.150,-

Celý tým Skřítkova i Sára z Veselé rodiny se těší na vaše děti - vždyť kdo si hraje, nezlobí!

autor článku: Redakce DA