Dnes je pátek 17. srpen, svátek má Petra.

www.horsefeathers-store.cz/produkty/3914?utm_source=dobrissko_aktualne&utm_medium=banner&utm_content=hf-winter-sale-2018
Menubox
Restbox

Ve Skřítkově chystají Masopustní karneval pro děti i rodiče

přidáno: 08. 02. 2018

Už tuto sobotu vypuknou po celé České republice masopustní reje. Někde připravují průvody, jinde klasické karnevaly, představení a jiné veselí. Tradičně už Masopustní karneval pořádá také dobříšská dětská herna Skřítkov, která si pro letošní rok připravila oblíbený animační program, do kterého aktivně zapojí nejen děti, ale i rodiče.

Masopustní karneval ve Skřítkově vypukne tuto sobotu od 15:00 do 18:00 hod. a celým programem provedou animátorky z Veselé rodiny.

Na takové akci nemůže chybět tanec, soutěže, tombola, vyhlášení nejlepší masky ani hry

Dětskou diskotéku plnou těch největších hitů si tak děti užijí s cvičitelkou aerobiku a dětskou animátorkou Denisou Havlíčkovou. Připravené jsou ale i soutěže, do kterých se aktivně zapojí i rodiče, hry pro děti, nebude chybět tombola s krásnými cenami a samozřejmě vyhlášení nejhezčích masek, o kterých budou hlasovat přímo návštěvníci.

V rámci odpoledne je samozřejmě dětská herna zcela otevřena a rezervace na akci předem není nutná.

Karnevaly jsou jednou z mála příležitostí, kdy se můžete převléknout za cokoli nebo za kohokoli. Ve Skřítkově jsou tak vítány v maskách nejen děti, ale i dospěláci. 

autor článku: Redakce DA a Skřítkov